Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek hogyan fog végződn...

Lhanna12 kérdése:

Szerintetek hogyan fog végződni a trónok harca? (könyv)

Figyelt kérdés

Persze senki nem tudná biztosra megmondani, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre, hogy vajon hogyan fog végződni a történet😊 vagy esetleg ti minek örülnétek a legjobban? Bár 1 biztos. George R. R. Martintól nem számítunk happy endre😂

De remélem szebb lezárás ad, mint a sorozat, és több mindent meg fog magyarázni😊



2020. jan. 2. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

1. A sorozatnam sem a lezárásával volt a baj,hanem a kivitelezéssel.

2. Nem lesz megírva a könyv

3. Ha meg lesz írva,akkor is ugyan ez lesz a vége,ez már hivatalos

2020. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]

🤷‍♀️🤷‍♀️

2020. jan. 6. 19:19
 3/8 A kérdező kommentje:
A könyvek sztem biztos, hogy emg lesznek írva. Vagy legalább is a 6. biztosan
2020. jan. 6. 19:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1.: egyáltalán nem biztos, hogy ugyanaz lesz a vége, sőt, pénzben is fogadnék rá kaszinóban, hogy nem az lesz a könyv vége, ami a sorozaté. Martin is mondta, hogy amikor írja a könyvet, akkor közben mindig új dolgok jutnak az eszébe és elkezd rajta agyalni, hogy átírja és volt is rá példa, hogy egy új történetet írt, ami 4 fontosabb karaktert fog érinteni. Ilyenekkel az HBO nem tudott előre számolni és másnak is lehetetlen...
2020. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

A hivatalos fórumon, sok másokkal együtt, egyszer én is leírtam én mit tudnék elképzelni, de túl hosszú, hogy itt leírjam :D


Röviden, én elképzelhetőnek tartanám és kibékülnék vele, ha a végén elpusztulna King's Landing/Királyvár és a trón, és ismét 7 királyság lenne.

A fontosabb karakterek pedig:

-Jon meghalt/feláldozza magát a Night's Watch vs Mások végső ütközetben és hősé válik

-Dany felégeti a Dothraki-tengert, elpusztítja Slaver's Bayt, majd King's Landinget is, aztán gyerekszülés közben meghal

-Sansa "elárulja" és kivégzi Kisujjt, majd mellé áll a Vale és Riverlands és megdöntik a Freyeket

-Aegonról kiderül, hogy Blackfyre és az Arcnélkülieket bérlik fel a megölésére, így Arya visszamehet Westerosra, de aztán elhagyja az Arcnélkülieket, akik elkezdenek vadászni rá, így menekülhet egész életében

-Jaime megöli Cerseit

-Bran a Falon túl marad és Bloodravenhez hasonlóan az egyik fa részévé válik

-Stannis legyőzi Rooset, de Winterfellbe érve ellepik azt az élőholtak és végeznek vele is (egy Stannis epiógus fejezetért fizetnek :D )

stb...

2020. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*fizetnék
2020. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Főleg,hogy Martin nyilatkozta,hogy már fejben kész a könyv,és nem hajlandó változtatni rajta.

Ez nem azt jelenti,hogy Arya megöli az Éjkirályt (aki valószínűleg meg sem fog halni a regényben) ,de az biztos,hogy Dany megőrül,Brant királynak választják,és Sansa önálló királyság urnője lesz. Ezeket ő maga nyilatkozta.

2020. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Betudod azt linkelni, ahol Martin nyilatkozni róla, hogy Bran Westeros királya lesz?
2020. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!