Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Chris Evans miért igyekezett...

Chris Evans miért igyekezett annyira leadni Amerika Kapitány szerepét?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy ő volt az összes Marveles színész közül aki a leginkább meg akart szabadulni már a szerepétől, de nem írták hogy miért. Én viszont nem tudok bele logikát látni, nagyon jól alakította a karaktert, rendesen meg is volt írva a szereplő, ikonikus figura volt, ráadásul vélhetően nem 2 Ft-ot keresett minden filmmel, és a világhírnévhez is ez a szerep segítette, miért akart ezek után mégis minden áron szabadulni tőle? Unta volna?

2020. jan. 4. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Ha megnézed az MCU-n kívüli szerepeit, pl. Sunshine, Snowpiercer, vagy a legújabb Knives Out, nekem úgy tűnik hogy Chris Evans szeret komplexebb, nem túl szimpatikus karaktereket játszani. Szerintem nem nagyon szeretheti ezt az abszolút jófiús szerepet. De persze ez puszta ötletelés, a valódi választ csak ő tudja.
2020. jan. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt vele egy interjú amiben azt nyilatkozta, hogy idézem, szeretne leszállni a vonatról mielőtt lelöknék. Nem tudom, de szerintem előre tudta, hogy úgyis hamarosan kiírják a Kapitányt a filmekből és szeretett volna inkább maga otthagyni a szerepet.
2020. jan. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
talán volt benne némi félelem hogy beskatulyázzák ebbe a szuperhős szerepbe,és más alakításokban nem fogadják el.
2020. jan. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt egy olyan interjúja is hogy nehéz már eljátszani a lassan öregedő Amerika Kapitányt így 40 körül. Magyarul nem tűnne hitelesnek ha látszik rajta a kor.
2022. febr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!