Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Scarlett Johansson-féle...

A Scarlett Johansson-féle Ghost in the Shell mennyire élvezhető olyan embernek aki nem szereti az animéket?

Figyelt kérdés
Elöljáróban leszögezném hogy nem szeretem az animéket, viszont ScarJo-t imádom, hatalmas rajongója vagyok meg ez az őrnagy karaktere elég érdekesnek tűnik (főleg külsőre persze) szóval úgy döntöttem megnézem ezt a filmet is, de van egy rossz előérzetem hogy nem fogom érteni/nem fog tetszeni. Az érdekelne elsősorban, hogy olyan embernek aki nem ismeri az anime világát és nem is érdekli az, annak mennyire lesz érthető, élvezhető, szórakoztató? Megéri Scarlett miatt nézni vagy úgy kevés lesz ha csak amiatt ülök le elé?

2020. jan. 5. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:

élvezni fogod anélkül is...másrészt az átlag animét persze hogy nem szereted,de érdemes lesz megnézned az eredetit is...meg amugy a folytatásokat.

[link]

2020. jan. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok nagy animekedvelő a 90%-ukat nem szeretem. A ghost in the shell nem gyerekeknek szóló mese. Biztosan tetszeni fog ha belenézel.

Az eredeti műhöz képest a film trágya

2020. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A GiTS-nél kevés kevésbé "animés" anime van.
2020. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Scarlett nem rossz színésznő, de ebben a filmben borzalmasat alakít (lehet h rossz rendezői utasításra, de akkor is).

Nézd az animét inkább.

2020. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez az a film, ami az anime ismerete nélkül sokkal élvezetesebb, mint ha ismered az eredetit, amiből készült. ugyanis elég vacakul írták át a történetet. az effektek kivitele nagyon szép iparos munka, de ami ötlet van a látványban azt is mindent az animéből merítettek, amit hozzátettek, azt meg kár volt.


nézd meg nyugotan Scarlet Johansson miatt, aztán, ha maga a világ tetszik, akkor nézd meg bátran az erdetit és a folytatásait is. nem fogod megbánni!


nem tudom, mit nem szeretsz az animében, de jó eséllyel a Ghost in the Shell animében az sem fog zavarni. ahogy valaki már írta, tényleg a Ghost in the Shell a legkevésbé anime jellegű anime.

2020. jan. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na és végül megnézted, hogy tetszett? Adtál azért egy esélyt az eredeti Ghost in the Shell animének is, hogy meggyőződj róla, tényleg jobb a filmnél?
2021. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!