Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A neten hol lehet olyan...

A neten hol lehet olyan vállalkozó szellemű angolosokat találni, akik egy angol nyelvű, angol feliratos filmhez "profi" magyar feliratot készitenek, ha megkérik őket?

Figyelt kérdés
Egy tök aranyos karácsonyi film, évek óta keresi a barátom hozzá a feliratot, de nincs.
2020. jan. 7. 23:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ha itt szivesen bevállalná valaki, az is jó lenne, örülnénk, de nem szabad igy kérdezni, mert akkor törlik a kérdésünket... :(
2020. jan. 7. 23:34
 2/12 anonim ***** válasza:
Az emberek nem szeretnek ingyen dolgozni. Te milyen munkákat vállalsz ingyen?
2020. jan. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szoktam, mert jó érzés segiteni másoknak, akár ismeretlenül is. Elvileg itt is ez lenne a céljuk a kérdésekre adott válaszoknak, itt is ezért szeretek fent lenni, mert jó segiteni...


Amúgy meg, amikor valaki nyelvvizsgára készül, pontosan ilyen gyakorlásokra van szüksége hozz, szóval nem elképzelhetetlen, hogy valaki a saját fejlődése érdekében elvállalja!

2020. jan. 7. 23:49
 4/12 anonim ***** válasza:

Sokan Ingyen csinálnak feliratokat.

Feliratok.hu

opensubtitles.com/hu

hosszupuskasub.com


Itt rengeteg nagyon jó fordítót találsz.

2020. jan. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy ezt soha nem fogom megérteni, hogy miért nincs időben felirat.

Az angol fájlt kell lefordítani és kész, az meg kb 15 perc.

Régebben csináltam rendszeresen, de aztán abbahagytam, mert Murphy törvény berskott.

2020. jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igazad van! Na most menj játszani.
2020. jan. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen, összes ilyen helyre kiraktam a kérést más évekkel ezelőtt, se se sz@rja senki se. Ha nem menő népzszerű sorozatot kérsz, nem foglalkozik vele a kutya se.
2020. jan. 8. 12:23
 8/12 anonim ***** válasza:

Itt van az előtted szóló, aki szintén "Régebben csináltam rendszerese" kategória. Vajon ő miért tojja le a fejedet?


TE miért nem csinálod? -: Van egy eredeti nyelvű felirat fájlod? Dobd be a Google fordítóba és magyarosítsad. Erre még az is képes, aki nem tud angolul. Nem lesz szuper felirat, de lesz egy felirat.

Ha fontos, miért nem fizetsz érte?

Hol vannak a barátaid, akik tudnak angolul?

2020. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 TR75 ***** válasza:
100%

#5

15 perc egy film feliratának lefordítása? Naná, gugli fordítóval talán.

2020. jan. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8

nem kell azonnal kötözködni kezdeni.

A barátom kb. 5 éve szeretném megnézni ezt a karácsonyi filmet, Minden karácsony előtt rákeres, én is rá szoktam, hátha.

Én is tudok konyhanyelven angolul, de szeretnék egy szép forditást olyantól, aki jól beszél.

Miért nem fizetek? Ezt is meg lehetne beszélni, ha lenne kivel...

2020. jan. 8. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!