Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért akadtak ki ennyire Arya...

Miért akadtak ki ennyire Arya Stark (Trónok harca) szexjelenetén?

Figyelt kérdés

2020. jan. 8. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
8%

Alapesetben, más sorozat esetében kiakadnék rajta, de a GoT annyira aberrált, perverz sorozat, hogy egy kiskorú szexjelenete mondhatni már-már normális benne. Azt csodáltam hogy a cirka 200 szereplőből volt olyan a sorozat végére akinek egy pucér/szex jelenete sem volt.

És ezek az alkotók fognak Star Warsot készíteni, kíváncsi vagyok hogy integrálják abba majd bele a vérfertőzős szexet...

2020. jan. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De az Arya Starkot játszó színésznő már nem volt kiskorú, a jelenet forgatásakakor volt kb 20-21 éves
2020. jan. 8. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

De a karakter még kiskorú volt tudtommal akit játszott. Amúgy pl. USA egyes tagállamaiban 21 alatt még kiskorúnak számít valaki.

De amúgy sem ez a lényeg. Az hogy minden karaktert szexeltetnek mindenkivel, ráadásul minél explicitebb módon, elég aberrált dolog. Pláne hogy még a cselekményt sem szolgálja. Jon meg Dany dugásának sem volt semmi értelme.

2020. jan. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Azért, mert fan service volt. Nem vezetett sehova, annyi volt a jelenet értelme, hogy Williams cicit villantson.

Nem lett volna gond, ha szexelnek, de ha ennyire jelentéktelen volt Arya szempontjából, akkor minek kell mutatni? Az, hogy feküdtek volna egymás mellett ugyanúgy megtette volna.

2020. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1: Nem fognak Star Wars filmet készíteni, kirúgták őket.
2020. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem azért volt meghökkentő, mert tényleg mintha a lányomat lestem volna meg közben:) 8 éve követtem a sorozatot, előttem nőtt fel Williams. Szerintem sok ember ezért érezte kényelmetlenül magát tőle.
2020. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Arya 18 éves volt a 8. évadban..
2020. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!