Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Underwater - Árok, a film...

Underwater - Árok, a film végén csak nekem jutott ez eszembe? (spoiler)

Figyelt kérdés

Amikor Nora előtt ott terpeszkedik már az a bazi nagy szörny, hogy le kéne térdelnie elé és azt mondani, hogy:

"Cthulhu fhtagn!"

Akkor lehet békén hagyta volna őt. :D



2020. jan. 9. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nem láttam a filmet, de lévén milyen Lovecraft fan vagyok, lehet eszembe jut valami hasonló. :D
2020. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerintem a szörnyek egy az egyben tőle vannak. Annyi különbséggel, hogy a "Cthulhu" szörnyön parazitaként vagy ilyen mínionként rajta élnek a kisebb szörnyek. :D


Én amúgy pont ezért azt is gondoltam, hogy ez valami le nem lőtt poénos Lovecraft univerzimus film a végén. A South park résszel, amikor az olajfúró céget parodizálják, akik átfúrnak egy másik dimenzióba. Ez a film az a South park epizód volt, csak teljesen komolyan véve. :D

2020. jan. 10. 20:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Na hej. Megnéztem. :)


Az elején Alien feelingem volt, mikor meg képbe került az a nagy szörny, nekem inkább Dagon jutott eszembe. :D

2020. jan. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, azoknak az izéknek tényleg voltak békaszerű, úszóhártyás mellső végtagjaik.

De valamelyiken meg polipszerű csápok is voltak. :D

2020. jan. 12. 11:27
 5/8 anonim ***** válasza:

A kisebbek voltak kicsit békaszerűek. Hosszú vékony végtagokkal. (Kicsit e miatt is éreztem Alien-esnek az egészet)


A nagy volt polipszerű, de azt teljes egészében csak a film legvégén lehetett látni. Mikor előszőr látszott a szája s a szeme miatt inkább Dagon ugrott be nekem.

2020. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De volt egy polipszerű ott is, amikor magához tér a tengerfenéken. Vagy az egy igazi polip volt?
2020. jan. 12. 13:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra a kicsike polip alakú valamire gondolsz, amit piszkálgattak is?
2020. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem. Miután a kapitány meghal, Bella lesüllyed a tengerfenékre és amikor magához tér, akkor valami nagyobb mozog a közelében a csápjaival. Egy jump scare jelenet kb.
2020. jan. 12. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!