Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagyon ráfüggtem egy sorozatra...

Nagyon ráfüggtem egy sorozatra,2 nap alatt megnéztem 25 részt, mindegyik 50 perces körülbelül és most, hogy vége nem bírok egyszerüen mit kezdeni annyira ráfüggtem a sorozatra és nem birom elfogadni hogy vége? (többi lent)

Figyelt kérdés
probáltam keresni ahhoz hasonló sorozatot de egy sincs ami annyira megfogott volna (ezelött sosem néztem sorozatokat) nektek volt már ilyen? Egyébként a Stranger Things-ről van szó

2020. jan. 11. 02:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Tetszett. Majd jön a folytatás. Addig nézz mást. Másnak is tetszett már film/sorozat, nem egyedi az eseted. Majd újranézed később is.


Amúgy meg nem kell hasonló sorozat legyen, hogy egy másik sorozat is elnyerje tetszésed.

2020. jan. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt már ilyen. Kb. az összes sorozatnál, mert minden egyes sorozatot imádok, amit valaha is végignéztem. Esetleg nézz youtubeon fan videókat a Stranger Thingsről, szereplők. Olvass fanfictionokat... stb. Aztán majd jön a kövi évad. Esetleg kezdd el a Dark-ot.
2020. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!