Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én vagyok így vagy...

Csak én vagyok így vagy szerintetek is középszerű a The Mandalorian és a Vaják?

Figyelt kérdés
És akkor még szépen mondtam. Néhány rész a nézhetetlen kategoriát súrolta nálam.
2020. jan. 11. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
A mostani mezőnyben kiemelkedő, all time esetben sehol nincsenek.
2020. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a Vajákkal kapcsolatban igazad van,a másikat nem láttam még. a vaják látván világa olyan mintha valami balkáni országban forgatták volna,pocsék cgi és jelmez és kidolgozás... Henry Cavill piacos harcjelenete ami értékelhető volt,kár hogy ilyenből keveset mutattak. a színészi teljesítményről nem is beszélek,csapnivaló az egész gárda. mintha csak az utcáról hívták volna be őket,olyan semmilyen az egész.
2020. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1) lehet, de mégis zavaró h ennyi pénzből ezt tudták csak csinálni...


2) hát igen, minden nagyon gyenge. A cgi, a jelmezek, a színészek, a rendezés, a forgatókönyv, a karakterek: mind hulladék. Olyan érzés volt mintha egyszerre nézném a trónok harcát, a gyűrűk urát és a harry pottert a xénába oltva, de rossz értelemben.

2020. jan. 12. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:
2: Megsúgom: Magyarországon forgatták. :)
2020. febr. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már öt évvel ezelott witcher fan voltam, olvastam az osszes magyarul megjelent konyvet, képregényeket, kivittem az osszes játékot, Cirit cosplayeztem és akkor még nem is sejtettem, hogy uj sorozatot kapunk majd belole. (A lengyelek is csináltak egy régi witcher sorozatot, de azt inkább hagyjuk xD ) Szóval rettenetesen vártam a witchert mint régi nagy fanja és számomra fele akkora élményt sem nyujtott mint a játékok vagy a konyvek (pedig a szereploválogatással is megbékéltem.) Sokkal jobban tetszett a The Mandalorian pedig kevésbé voltam SW fan, mint witcher
2020. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!