Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hbo go vagy netflix?

Egyember16 kérdése:

Hbo go vagy netflix?

Figyelt kérdés
Indokoljátok is!

2020. jan. 11. 15:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%
Hbo az is egy kalap kaki, de gy fokkal jobb a tartalom, mint a netflixen. Jó a netflix is, ajánlom az 1 hónap ingyenességet ez alatt bőven megnézed azt, ami nézhető.
2020. jan. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16%
Egyik se. Nem értem mit esznek ezeken a nyomorék streaming vackokon az emberek, mikor létezik: mozi, Blu-Ray, kábeltévé, torrent stb....
2020. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Sztem nagyon jó mindkettő csak nem tudom melyikre érdemesebb előfizetni...
2020. jan. 11. 15:57
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A hbo manapság csak 7 napig ingyenes. Fizess elő rá és közben aktiválad a netflixen az 1 hónapos ingyenességet. Igy az olcsóbbra fizettél, és van egy hónapod eldönteni melyik jön be jobban.
2020. jan. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki az ingyenes próbaidőt. Én mindkettőnél kipróbáltam anno, és azóta a Netflixet fizetem elő, több mint 1 éve. Én a HBO GO-n megtalálható sorozatokat nem annyira szeretem, szóval számomra nem megfelelő a HBO GO kínálata. Viszont a Netflixen sok számomra kedvelt sorozat van. Szóval számomra Netflix. De ez emberfüggő, kinek milyen sorozatok jönnek be.
2020. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

próbáld ki mind a 2 próbaidejét és utána eltudod dönteni

ezért van ez a próbaidő lehetőség:)

2020. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
2# A streamingben a jövő. Az alap tv csatornák simán elbuknak majd, ahogy talán a mozi is. Az ncore és társai sem bírják majd az iramot, Lemezek is előbb-utóbb kihalnak,ahogy az ócska, a kéretlen tartalmakkal megtűzdelt online film portálok sem. Kényelmes, gyors és minőségi. Ezzel senki sem versenyezhet. Ja hogy drága? De ki mondta hogy érdeklik a szolgáltatókat a hazánkhoz hasonló kis porszemek? 5-10 évvel lemaradva, de követjük mi is a trendeket. Az árak majd csökkenni fognak idővel, hogy minél több előfizetőt meg tudjanak fogni.
2020. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én egyiknek sem vagyok állandó előfizetője, amelynek a fő oka az, hogy a sorozatok nem érdekelnek, a filmes kínálat pedig erősen ingadozó. Szóval néhány havonta szoktam megújítani a tagságomat, mikor kellő mennyiségű olyan tartalom halmozódik fel, ami érdekel.


Egyébként az HBO GO jobban tetszik, mert több olyan filmet találtam rajta, ami engem érdekel, és az előfizetés ára is kedvezőbb.

Persze a Netflix kínálata nagyobb, és aki nem olyan válogatós, mint én az biztos talál rajta néznivalót bőven.


Személy szerint a MUBI az, amit szeretnék kipróbálni, ráadásul a minden napi szinten változó kínálat miatt azon is elgondolkodnék, hogy rendszeres előfizető legyek, különösen, mert remek filmeket kínálnak.


Illetve a legjobb az lenne, ha a The Criterion Channel is elérhetővé válna világszinten.

2020. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
összességében a Netflix jobb választás,ha beszélsz angolul,mert lényegesen bővebb a tartalom,és a képminőség is magáért beszél. hbo go 1 hét próbaidő 1490 ft szinte minden tartalom szinkronos,felirat is elérhető hozzá. Viszont lényegesen kevesebb a tartalom,és szerintem nem igényesebb mint a Netflix. 3100 ft körül van a közepes csomag,rengeteg tartalom,film és sorozat egyaránt. erős hátrány a szinkron és a felirat hiánya,de a helyzet azért látványosan javul. Netflixre szavaznék,felirat hiányában egy erős konyhanyelvi angollal is elboldogul a néző
2020. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
90%
Amit én eddig a Netlixen meg akartam nézni, az min. feliratos volt. Próbaidőszakom 29. napjánál tartok.
2020. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!