Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én botránkoztam meg a...

Csak én botránkoztam meg a The L Word: Generation q sorozatnak a magyar szinkronizálásán?

Figyelt kérdés

Nemrégen felkerült a sorozat első részének az átszinkronizált változata és egyszerűen kiakadtam. Annyira elszúrták, hogy az valami hihetetlen, persze ez csak az én véleményem.

Aki alapból szinkronizálta Alice-t az eredeti The L Word-ben, most azt a szinkronhangot egy teljesen másik szereplőnek adták, mindannak ellenére, hogy ugyanúgy játszik benne Alice.

Annyit ront az egésznek a minőségén, az eredeti, szinkronizálatlan változat most sokkal jobb lett.



#szinkron #magyar hang #The l word generation q
2020. jan. 12. 02:19
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Egyre többen nézünk erdeti hanggal sorozatokat.
2020. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én szinkronpárti vagyok, de ilyen bűnrosszat még nem hallottam
2020. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En most kezdtem bele. És nagyon örültem h már az egész eddigi két évad szinkronos. Talán így jobban leköt az ünnepek alatt, azt gondoltam. De borzalmas.

Bette hangja nagyon hiányzik.

Próbálkozom tovább de nem biztos h megtudom majd szokni.

2022. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!