Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Régebben játszódó, gyerekekről...

Régebben játszódó, gyerekekről szóló filmek vannak?

Figyelt kérdés

Írnátok olyan filmeket amik úgy kb '50-'60'70-es években játszódnak és gyerekek/serdülők a főszereplők? Valami olyat ami lehetőleg a természetben játszódik pl erdőben, nyári tábor, vagy csak együtt mennek kalandozni, bonyodalomba kerülnek stb. :D Tudjátok, amitől úgy érzed hogy neked is el kell menni kalandot keresni.:D

Lehet fantasy, dráma, horror, igazából mindegy.


(u.i. Biztos vannak, csak így volt értelmes a kérdés xd)



2020. jan. 12. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Állj mellém!


Ötvenes vagy hatvanas évek, srácok a vadonban. Stephen King regényéből, 1986-os film.

2020. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Végtelen történet, Kincsvadászok, Trükkös Tomi és a bélyegutazás, My girl 1-2, Tegnap és ma, Örök kaland, A róka és a gyerek, Made in Hungaria
2020. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Égig érő fű

Kismaszat és a gézengúzok

Nicolas az iskolában

My girl

Szeleburdi család

2020. jan. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki :)
2020. jan. 14. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

"Feladó: M. Goode


Az üzenet: Kismaszat és a gézengúzok az mióta játszódik 50-es, 60-es, 70-es években? Nem tudsz olvasni, vagy mi a bajod?"

Ez úton is elnézést kérek a kedves M Goode-tól, és minenki mástól, akit nagyon zavart emberi tévedésem. Való igaz, a fent említett film 5 évvel a megadott időhatáron túl játszódik. Mondanám, hogy örülök, amiért kedvesen felhívtad erre a figyelmemet, de a "Nem tudsz olvasni, vagy mi bajod?" nem egészen kedves. Hidd el, ha csak szimplán megírod, hogy nem akkor játszódik, azt mondom, bocs, jó hogy mondod. Hogy ezt miért ilyen stílusban kellett, azt nem tudom, de ha jobban érzed magad tőle, engem nem zavar, csak minden esetre furcsa, hogy tudtommal semmi rosszat nem tettem, és ilyen stílusban írsz.

2020. jan. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
Biztos elege van az olyan okoskodó, kommentgörcsös, feltűnési viszketegségben szenvedő "válaszadókból", akik előbb gépelnek, és csak utána gondolkoznak. Én is unom már nagyon őket.
2020. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyek ura.
2020. jan. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!