Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vaják szinkronját tényleg...

Vaják szinkronját tényleg javította a Netflix?

Figyelt kérdés

Csak ezért nem fogok újra befizetni egy hónapot, hogy aztán az legyen, hogy megint hibásan van fent.

De ha valóban javították, újra megnézném :)


" Elvileg javították. Tudná valaki csekkolni, akinek van Netflixe? "



2020. jan. 13. 07:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mi benne a hiba?

Én eredetileg angolul néztem, most màsodjára kezdtem el nézni családtaggal magyarul, aki nem szereti a feliratot. Még nem értünk a végére, de eddig nem gondolom rossznak, azt leszámítva, hogy nehéz volt megszokni a hangját. :)

Ha megmondod, mi volt benne a rossz, akkor igyekszem rá figyelni.

2020. jan. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azoknál a szavaknál amikben volt hosszú t olyan fura a kiejtés, elharapják. Főleg a 3. Rész után jön elő.
2020. jan. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mondj egy jelenetet, amire emlékszel és megnézem neked.


Nekem egy maradt meg, amikor Yennefer és a tanítója egy tükör előtt beszélget. Ott zavaró volt. Ha megírod ez melyik rész ez, akkor megnézem.

2020. jan. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Netflixen mindent eredeti nyelven nézek, ami nem angol nyelvű azt angol felirattal mert elég borzalmasan vannak szinkronizálva. Most megnézhetem neked (ez amúgy a Witcher lenne?) de nincs összehasonlítási alapom.
2020. jan. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ohh, az elharapott duplabetűk benne vannak most is, ha erről van szó, azt nem javították.

Én azt hittem, ez valami szándékos koncepció akar lenni, régies stílus vagy valami, amit nem ismerek. :D Szóval így furának gondolva simán átléptem rajta.

2020. jan. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
S01E03 32:00 "De ő visszautasitoTa".
2020. jan. 13. 11:27
 7/16 anonim ***** válasza:

Most már jó, azt mondja visszautasította.

Amúgy pont itt tartok, reggel kezdtem újra nézni, eddig egyszer sem ütötte meg a fülem ez a hiba, úgyhogy valószínűleg javítva lett tényleg.

2020. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

" Elvileg javították. Tudná valaki csekkolni, akinek van Netflixe? "


Hehe. Ez én voltam. De, akkor örülök hogy megcsinálták.


Több kérdés is volt erről a szinkronról az oldalon. Sokan hirdették a hülyeségüket, hogy ez szándékos tájszólás akart lenni. Ezek a válaszok általában magas százalékot kaptak. Én leírtam, hogy külföldön cseszték el, itthon normálisan lett felvéve. Azt meg jól lemínuszolták vérbe..:D Tanulságos.

2020. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Egyszerűbb volt kiírni új kérdésbe :)
2020. jan. 13. 17:22
 10/16 A kérdező kommentje:

Ha érdekel, hogy mások lemínuszolnak, akkor érdemes figyelni arra, hogy

- milyen stílusban válaszolsz

- másikat ne bántsad meg (ami elég nehéz, mert nagyon érzékeny mindenki és mert azon is megbántódik valaki, ha fűt zöldnek nevezed, mert lehet már elszáradt és akkor sárga)

- tisztelettel mond el a teljes történetet.


Nem tudom, hogy hol volt először leírva, hogy a szó végi dupla betűket olyan, mintha kivágták volna. Ez az első két részben fel sem tűnik amúgy. És egy példa sem volt sehol mutatva, ezért a parasztos beszéd elé logikus volt, mert sokakat az is zavart. Így maga a tájszólás egyáltalán nem volt idióta válasz.

Ha meg tudják fogalmazni pontosan az emberek a kérdést, akkor könnyebb rá érdemben válaszolni.

Ehhez jó az epizód megjelölés és az időpont. Eddig senki nem volt erre képes. :)

2020. jan. 13. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!