Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van még valaki rajtam kívül,...

Van még valaki rajtam kívül, akit rossz érzés fog el, ha "gyurma" mesét lát? (karácsonyi lidércnyomás, halott menyasszony stb. )

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom, hogy miért. Nem a sztorijuk miatt. De, ha csak jeleneteket látok belőlük elfog egy rossz érzés. Valaki, hasonló tapasztalat?
2020. jan. 17. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Szia. A modernekkel nincs annyira bajom,de régen volt egy mese, a Sebaj Tóbiás..már gyerekként is féltem tőle,de most is rosszul vagyok tőle. :D
2020. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Szörny rt-vel voltam így. Vagy lehet, hogy még mindig így vagyok vele, mert azóta sem próbáltam megnézni.
2020. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szeretem a hasonló alkotásokat, illetve általánosságban a stop motion animációt.
2020. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem részben pont ez teszi őket vonzóvá. Olyan egyedi, nem természetes, műi, de mégis művészies kinézetük van, mert érződik rajtuk a készítők keze munkája, és olyan, mintha valódi bábuk keltek volna életre. Meg még kiskoromban mély benyomást hagytak rajtam Ray Harryhausen szörnyes és dinós animációi és persze a Wallace és Gromit filmek, ezért is szeretem ezt a stílust. Az ijesztőbb vagy groteszkebb művekhez kifejezetten illik is a stoptrükk animáció darabossága és a bábok mesterséges kinézete.

Mondjuk a Halott menyasszonyban nekem épp az tetszik kevésbé, hogy túl egyenletes, "túl tökéletes" az animációja.

2020. jan. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

A Sebaj, Tóbiástól én is rosszul voltam.

Meg az Égből pottyant mesék-től.


A gyerekek kedvét elveszi a gyerekkortól. :D

Fúj...

2020. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenkinek ment a zöld jel. 🙂
2020. jan. 18. 19:56
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Én azt hittem csak én érzek így. Abszolút rossz érzés kap el engem is az ilyen alkotásoktól. Én sem tudom pontosan miért, de egyszerűen nem bírom.😩😀
2020. okt. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!