Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Harry Potter filmet...

Melyik Harry Potter filmet nézzem meg?

Figyelt kérdés

Mindegyiket láttam már


Az elsőt most tuti nem fogom, mert ahhoz nincs kedvem. A titkok kamrája nem a legjobb, de nem is rossz. Az Azkabani fogoly a kedvencem de azt rengeteget lattam. A negyediket a hangulataert szoktam nezni. Az otodik szomoru, azt nemakarom most. A hatodikról kaptam az ihletet hogy leuljek Harry Potterezni. A hetediket/nyolcadikat is nagyon sokat lattam.

Nehez dontes amugy, mert mindgyik hangulatos film. Szerintetek?


Alapjaraton elolvasnam, de azokat most kolcsonadtam, szoval az olvasas off.



2020. jan. 18. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hmmm.... A 3. az jó. A 6-ot viszont nagyon rég láttam én azt nézném
2020. jan. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És a Legendás állatok-sorozat részei?
2020. jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszokat, vegul a 6.at inditottam el

A legendas allatok filmsorozat nem nott a szivemhez sajnos :(

2020. jan. 18. 14:06
 4/5 anonim ***** válasza:
helyes! :)
2020. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Synesztro ***** válasza:
31/F Ha ennyire szereted, és még nem olvastad, javaslom, hogy azonnal kezd el. Én nagyon nehezen kezdtem neki, nagyon rá kellett durálni magam, de minden percét megérte. Egyszerűen letehetetlen. Komolyan. Annyi részlet van benne, különösen a tűz serlege, a titkok kamrája, és a főnix rendje az amiből egy rakás dolog ki lett hagyva a filmben. Eszméletlen jó, és utána egy csomó dolgot megértesz a filmből, ami eddig hományos volt. Pl. Voldermort eredete, hogy honnan származik, hogy miért a barlang volt az egyik hely, stb.stb. Én már vagy 3 szor kiolvastam ebookon, de szinte félek neki ugrani 4jére is, mert akkor minden perc szabadidőm rámegy, aztán meg jöhetnek a duál DVD-k pedig én nem is számítok rajongónak:D:D:D.
2020. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!