Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van érteleme úgy belekezdeni...

Van érteleme úgy belekezdeni a Witcher sorozatba, hogy nem játszottam az egyik játékkal sem?

Figyelt kérdés
Tudnám miröl is van szó, vagy a kettő szorosan összefűgg?

2020. jan. 18. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már miért függne össze?
2020. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ertheto a sztori.
2020. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A sorozat önmagában is megállja a helyét. Nyugodtan belekezdhetsz.
2020. jan. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jah, nyugodtan csapasd, érteni fogod ☺️
2020. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért sokaknak nem esik le, hogy pl a striga szülei megjelennek a beavatási bálon, mint a két gyerek, akit rendre int a királyné és már ott szerelmesek egymásba.


Az idősíkok is elég összetettek. Erről sokan írtak is és csináltak magyarázó képeket. (Google: Witcher Netflix timeline ) És ez a könyv olvasása után lenne világos, nem a játék után. Ellenben részletek és mellék szereplők is változtak a könyvhöz képest, amik a fő karakterek történetébe is beleszól. De még főszereplőkön is változtattak eleget, amitől kicsit más lesz a történet mondanivalója és még így is élvezhető.


Ez szerintem még jó is, hiszen lesz értelme elolvasni a könyvet, ha tetszett a sorozat :) mivel abban is lesz újdonság.

2020. jan. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdemes, de nézd végig sok mindenkinek csak a végére áll össze mert több idősík van. Én is kicsit zavarba voltam az utolsó 2 részre kezdett össze állni a dolog utána már egész jó volt.
2020. jan. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy pont azért jó, hogy össze van keverve, hogy másodszorra nézve is mond újat :)
2020. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!