Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ha Harry Potter a...

Szerintetek ha Harry Potter a Mardekárba került volna akkor Piton professzor ugyanúgy szinte mindenért levont volna tőle pontokat?

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, úgy is meg tudta volna szívatni, hogy a saját háza ne kerüljön hátrányba, pl. büntetőmunkával.
2020. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem kicsit enyhült is volna vele szemben, hisz mi mutatja jobban hogy nem pont olyan, mint az apja mint az, hogy a Mardekárba kerül.
2020. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Réniá ***** válasza:
89%

Szerintem pontokat azt nem vont volna le tőle, de ettől még ugyanúgy megkeserítette volna az életét és a bájitaltan órákat.

Én úgy gondolom, személyes sértésnek vette volna, ha Harry az ő házának tagja lett volna.

2020. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
nem,mert akkor Harry nem keveredik olyan kalandokba. nem barátja Ron és Hermione. akkor a Lucius gyerekkel lóg és más kalandokba keveredik vagy nem keveredik semmibe.
2020. jan. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevésbé utálta volna Harryt. Pontokat meg pláne nem vont volna tőle, hiszen nem akarta volna a saját házát hátrányba juttatni.
2020. ápr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%

#5Nem is utálta Harry.

Az egész kérdésnek nincs is értelme hisz nem azért vonta le a pontokat és szívatta meg, mert utálta, mindent azért tett, hogy megvédje, a kérdező és a válaszolók sem értették meg Piton történetét?

2020. jún. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Piton története nehéz,utálatot színlelve védelmezni valakit nem egyszerű.

Pláne úgy hogy gyülölöd az illető apját...és szerelmes vagy/voltál az anyjába.

Ezek után kit érdekelnek a házak.

2020. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!