Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Boku no hero academia heroes...

Laurka2004 kérdése:

Boku no hero academia heroes rising magyar felirat?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy kijött a boku no hero academia 2.filmje, és az lenne a kérdésem, hogy esetleg lehet konkrétan tudni, hogy mikor jön ki magyar felirattal? Mert már nagyon várom!! 😍
2020. jan. 19. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még egy darabig nem várható. Mondjuk még angolul sem tekinthető meg sehol sem. Ha már fent lesz japánul, vagy angolul az egész film, akkor elképzelhető, hogy rá egy két hétre meg fog jelenni magyar felirattal is (habár nem értek az ilyenhez).
2020. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2020. febr. 1. 02:34
 3/8 anonim válasza:
És legalább angol felirattal lesz valahol?
2020. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 BlueNeo válasza:
Na megvan, hogy hol lehet?
2020. máj. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én már láttam fent angol felirattal,habár csak belenézegettem, mert nem tudok angolul. De angolul már fent van.
2020. máj. 7. 07:12
 6/8 A kérdező kommentje:
Indavideon van fent, hacsak azóta nem szedték le.
2020. máj. 7. 07:13
 7/8 Zsófi1301 válasza:
Én is nagyon meg szeretném nézni ha valaki tud akkor tudna szólni nekem hogy ha kijött magyarul vagy csak felirattal
2020. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 1019 Martina válasza:
Sziasztok a naruto-kun oldalán már fent van magyar felirattal 🙂
2020. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!