Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legjobb a Gyűrűk...

Melyik a legjobb a Gyűrűk ura/Hobbit filmek közül?

Figyelt kérdés
Ha már úgyis annyi Gyűrűk urás kérdés van most errefelé, eszembe jutott hogy ki szerint melyik a legjobb Gyűrűk ura (vagy Hobbit, bár ezek erősen kisebbségben lesznek gondolom) film, és miért?

2020. jan. 20. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez szubjektív, Cica. Kinek melyik tetszik jobban. Nekem a Gyűrű szövetsége a kedvencem. Azért, mert nem ismertem a könyvet, de ez a film úgy megfogott, mint a Star Wars óta egyetlen film sem. Például a végén nekem igazi katarzis volt, mert nem tudtam, hogy Samu megfullad-e a folyóban, de amikor Frodó kihúzta, azt hittem elsírom magam. Ugyanez volt Gandalf lezuhanásánál, vagy Boromir halálakor.
2020. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a két torony a kedvencem. Az entek,a harcjelenet,izgalmas,látványos
2020. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A sima gyűrűk ura filmek bejöttek, de a hobbitokat nem bírtam végignézni. Nekem is a 2 torony a kedvencem. Jól összerakott, epikus az egész.
2020. jan. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem A Gyűrű szövetsége tetszett még a legjobban. Nem tetszett, hogy a későbbi filmeket annyira átírták, főleg a kedvenc karakteremet (Faramir). Az első filmnél ez még annyira nem volt vészes.
2020. jan. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!