Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Objektívan nézve milyen a...

Objektívan nézve milyen a Vámpírnaplók sorozat?

Figyelt kérdés

Szóval nem azok véleményére vagyok kíváncsi, akik látnak egy jóképű vámpírt és már lent a bugyi, vagy egy vonzó vámpírlányt és ... Nem igazán tudom hova tenni a sorozatot, bevallom előítéletes vagyok egy kicsit. Arra számítok hogy egy túlértékelt nyálas tini sorozat, de hajlandó vagyok vele tenni egy próbát, mivel teljesen kifogytam a sorozatokból.

Érdekes, fordulatos a sztori, jók a karakterek?

Van valaki, aki hasonlóan szkeptikusan állt az egészhez és meglepően pozitívan csalódott?



2020. jan. 23. 01:11
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Ez az Alkonyat őrületet meglovagoló nyálas tinisorozat volt. Én anno az első évadnál kezdtem el és az éved végéig bírtam. Egyszerűen a tipikus "így képzeli el Hollywood a középiskolások életet" forgatókönyvön kívül nem történt semmi. Az egyetlen meglepő dolog benne az, hogy elgondolkodtat, vajon a sorozatokat készítő emberek hol a fenében voltak tini korukban?

Szerintem inkább nézd meg a Buffyt, azzal jobban jársz, sokkal izgalmasabb sztorija van. (Ha már vámpíros sorozatot akarsz nézni.)

[link]

2020. jan. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
A tinilányok imádták akkoriban, de mára már ugyanúgy feledésbe merült, mint a Farkasházy Tivadar.
2020. jan. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nyújtott, vontatott, én az első évadot nem bírtam ki végig.
2020. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na akkor ez kimarad. Köszi srácok!

#1 Nem feltétlen vámpíros sorozatot keresek, csak tényleg nincs több olyan igazán jó sorozat, amit ne láttam volna még. A vámpírnaplók meg talán a legismertebb tini sorozat, gondoltam teszek vele egy próbát, de sejtettem hogy olyan amiket írtatok róla.

2020. jan. 23. 16:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy aki/k lepontozták az előző válaszolókat, irnátok ellenvéleményt is? Megoszthatjátok a saját észrevételeiteket is a sorozattal kapcsolatban, mert ez "lepontozok majd tovabbálok" elég sunyi dolog.
2020. jan. 23. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerettem nagyon 3-4 évvadig de mióta lejött 18 asról és 16 os tűrhető volt de 12 ben semmi horror nem volt még elena miatt sem néztem.
2020. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első 3-4 évadán keresztül nagy rajongó voltam, az ötödik már csak kínszenvedés volt ezért abba is hagytam.

Mai szemmel már soknak tűnik 22 epizódos évad (a maga 42-45 perces részeivel) különösen hogy az utolsó évadok véleményem szerint már csak felesleges dráma alakításról szóltak.

2020. jan. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!