Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » One piece fanok válaszolnátok...

One piece fanok válaszolnátok a kérdésemre?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy luffy szerelmes lesz valamelyik lányba?

2020. jan. 24. 06:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz szerelmes, mert kilyukad a luffy.:))))
2020. jan. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, ha eltolnák a történetet ilyen irányba, nem hiszem megmaradna a minőség :D
2020. jan. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem, luffy túlságosan is komolytalan, érdektelen amikor a szerelmeről vagy nőkről van szó
2020. febr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet a legvégén össze jön valamelyikkel és gyereket csinálnak:) A D-t tovább kell vinnie valakinek. Nem hiszem, hogy pl. Teach tovább örökítené xD
2020. márc. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb is, ha nem visznek bele ilyen szálakat. Luffy max csak a kaja iránt tudna szerelmet érezni szerintem.:D
2020. máj. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha össze hozzák valakivel, az Nami lesz. A részek során sok aranyos közös jelenetük volt, 2* is viselhette Luffy kalapját, a manga borítókon rendszeresen egymás mellett vannak (van, hogy mindketten koronával a fejükön). Mikor Oda gyereke megszületett, rajzolt egy képet, ahol Luffy egy Namira hajazó babát tart a kezében+ a Strong Worldben Nami üzenetét Sanji "szerelmes levélnek" nevezte, Luffy pedig nagyon meg akarta hallgatni.

Úgyhogy én magam részéről shipeltem őket, és eddig szerintem nem rontották el a szerelmi szálukkal az animét. Ha egyszer vége lesz, jó lenne látni egy csókot kettejük közt, és azt, hogy lett e családjuk (ezt ilyen epilógusban / újabb filmben tudnám elképzelni)

2020. júl. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Maximum a legvégén jönne össze valakivel. És nem Namival, hanem Hangokkal. Oda-sensei már egy párszor elmondta hogy a tagok között nem lesz romantika, mert olyanok mint egy nagy család. Persze akkor jönne össze valakivel ha már nincs folytatás.
2020. júl. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!