Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Code Geass: Lelouch of the...

A Code Geass: Lelouch of the Re;surrection-nek már nem lesz folytatása?

Figyelt kérdés

Szerintem már ez a film is "felesleges" volt, mert nekem elrontotta a 2. évad lezárását. Éppen attól lett olyan jó, hogy Lelouch végül feláldozza magát a világbékéért, és megbocsátást nyer. Ez a film meg... Ennek a végén sem "tért vissza" úgy teljesen, mármint feltámad, de már igazából semmi értelme, mert úgysem állhat vissza minden, mindenki(aki nem tudja az igazságot) elkönyvelte gonosz árulónak szóval...

De mivel szeretem az animét ezért természetesen megnézném még ennek a folytatását is, csak nem tudom, hogy lesz-e.



2020. jan. 24. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A film nem a második évad folytatása volt, hanem az összefoglaló filmeké. Pont azért csináltak egy külön univerzumot, hogy a sorozatot ne piszkálják, hogy a sorozatos univerzum megmaradjon egy kerek, egész lezárt sztorinak.


A filmes univerzumnak lesz folytatása egyébként, bejelentettek valami 10 éves projektet. Konkrétumok nincsenek.

2020. jan. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Marcitemi válasza:
Szerintem 100% hogy lesz folytatása kb ennyi értelme volt a filmnek ,hogy feltámasztottak Lelouchot félreértés ,ne essen brutál jó volt maga a film. Meg ha nem jönne folytatás ,nem rakták volna be azt az utolsó jelenetet:D
2020. máj. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát azért az nagyon erős, hogy brutál jó lett volna a film. A filmben gyakorlatilag semmi nincs, ami a Code Geass-t Code Geass-á tette, a szereplőket leszámítva. Semmi taktikázás, semmi társadalmi kérdés, semmi morális kérdés, semmi... Igazából egy fanservice az egész, arra jó, hogy újra láthatod a karaktereket egy eléggé középszerű történetben. Persze ha valakinek elég ennyi, akkor tarthatja a brutál jónak, de azért én egy Code Geass cím alatt többet várok el.
2020. máj. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Marcitemi válasza:
Irtam is,hogy csak arra volt jó ,hogy felélesszék Lulut ez alatt a fanservice-t értettem.A brutál jóban a harcolos jeleneteket értettem ,meg amikor feléled Lulu emléke:DTuti lesz folytatás ami igényesebb lesz ,ez a film nem arra épült.
2020. máj. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!