Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én utálom a Riverdale,...

Csak én utálom a Riverdale, Stranger Things. Sorozatok? Emellett a (dráma-) tinidráma, sorozatokat sem igazán kedvelem. (? )

Figyelt kérdés

Pedig a "mai fiatalságba" tartozok, mégis régebbi bűnügyi,nyomozós,krimi...stb. filmeket részesítem előnyben. (Pl. Brown atya, Dr.csont, Mentalista...)

[14 - 17 / L]

Ti hogy vagytok vele?


2020. jan. 24. 21:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Stranger Things véleményem szerint az eddigi legjobb sorozat, amit valaha láttam. Ez pont ilyen régebbi hangulatú, nyomozós sorozat. Adhatnál neki egy esélyt.:)

Hidd el, én ki nem állhatom a népszerű sorozatokat, egy másodpercet nem láttam a Trónok Harcából, vagy a Walking Deadből. Ha már ennyire promózza mindenki, akkor már azért sem. Meg nem vagyok oda a "b&sszunk végig minden részt miközben harcolunk" illetve a "zombik vannak benne, juj de izgalmas" típusú sorozatokért.

A Riverdale állítólag jó, én nem láttam, tervben van, hogy megnézzem...

Illetve a másik amit ajánlanék, nem nyomozós, de szerintem egész jó, az a Visszatérők/The 100. Nem fogsz csalódni. :)

2020. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, igen. Megnéztem előzeteseket,trailereket és az egyik résznek a 10-15 percét megnéztem de nem fogott meg. :/

[Az egész történet nem igazán érdekel].


A Trónok Harca nekem tetszett, már amennyitt láttam belőle (5-7 rész) majd valószínű folytatom... :D

A Walking Dead-et nem ismerem.


Ismerem a Visszatérőket :D

De sajnos ugyanaz a véleményem róla mint a Stranger Things-ről...


Köszönöm a válaszod! És nagyra értékelem, hogy teljesen normális választ küldtél annak ellenére, hogy Te szereted az adott sorozatot. :)

2020. jan. 24. 22:15
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Én sem értem a Riverdale sikerét, de talán Cole miatt van. Olyan unalmas és átlagos a sztori. Tipikus gimis történet.. , de a ST szeretem. Bár szerintem az utóbbi is túl van értékelve.
2020. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na igen... :D
2020. febr. 3. 05:37
 5/11 Dark_Queen ***** válasza:
0%
Szerintem a ST az nagyon túl van pakolva ilyen hülye szörnyekkel. Nekem személy szerint nem jön be. Viszont a Riverdale PONT, hogy nyomozós, mert ugye az után kutatnak, hogy XY hogy halt meg, ki ölte meg. Szóval szerintem a RVD megéri.
2020. febr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Én a Stranger Thingst egyáltalán nem akartam megnézni. Aztán egyszer mégis belekezdtem, az első rész után nem bírtam abbahagyni annyira foglalkoztatott. 4 nap alatt megnéztem mind a 3 évadot. Már nagyon várom a 4. -et. JIM HOPPER ÉL! Úristen! Valentin nap adta ki egy spoilert. NAGYON VÁROM! Szerintem nem szörnyes sorozat. (Amúgy lehet hogy aki a főszereplőkkel nagyából egyidős, az jobban megérti, de nem tudom)
2020. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Katarina Cosgrove válasza:
Nekem mind2 rol az a velemenyem hogy jok de van mas sorozat ami sokkal jobb
2020. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mint minden film/sorozat esetében csakis a kritikusok véleménye számít. Ők tudják megmondani egy adott filmről/sorozatról, hogy az mennyire nézhető. A nézők véleménye nem számít, mivel nekik nem ez a szakterületük. Mi csupán laikusok vagyunk.


Én pl. 7,5 pont alatt (a 10-ből) meg se nézek semmit (IMDB). A Stranger Things 8,8 pontot kapott kérdező, ami azt jelenti, hogy nem a sorozattal van a gond. Megsúgom, ez egy nagyon magas pontszám.

2020. ápr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A Strangert Thingst nagyon szeretem, szerintem az évadok eltelével egyre jobb lett. Vannak benne fordulatok, izgalmas. A szereplők nagyon jól ki vannak dolgozva.

A Riverdalet én se szeretem annnyira, az első évad az még meg izgalmas, de a második évad unalmas és lapos volt, a harmadikből kb. 2 részt láttam de az pont elég volt.

De tudom ajánlani neked a Brookly 99 című sorozatot, az nyomózos sorozat lehet tetszene neked

2020. máj. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 19éves vagyol, de azokon a bünügyi sorozatokon nőttem fel. Mindig azok mentek suli után a tvbe (mentalista, castle, dr csont, gyilkos elmék stb) szóval ezek állnak nagyon közel a szívemhez.

Bár a Stranger thingset szeretem. A Riverdale az borzalmas, meg a benne játszó színészek se szeretik. Kevés tini sorozatot nézek, szerintem csak a vámpírnaplók, es a stranger thingset. Szóval én is 'fura' vagyok. De nem baj az. Igazából én örülök ,hogy nem 'tömeg' felhypolt sorozatokat nézek. 😇

Két kedvencem az Odaát, meg a gyilkos elmék :)

2020. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!