Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Marvel kérdés! Ez hogy lehetsé...

Marvel kérdés! Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Ugye volt a Marvel kapitányban az a kék színű lány akit megölt a néger csaj a végén, őt egy Gemma Chan nevű színésznő játszotta. És most nézem hogy ugyanez a színésznő szerepel az Eternals stáblistáján is, az a karakterének a neve hogy Sersi.

Én ebben a Marveles képregényes világban annyira nem vagyok otthon, de ez fura mert azt hittem ez két külön karakter de mégis ugyanaz a lány játssza mindkettőt? Ez hogy lehetséges? Vagy ez ugyanaz a szereplő? De akkor hogy lehet hogy túlélte mikor megölték? Vagy most itt mi van? :D



2020. jan. 26. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a színész játsza. Ennyi. Nem ugyanaz a karakter.

Több száz színész van Hollywoodban és ők képesek voltak két karaktert ugyanazzal a színésznővel játszatni. Nem baj, legalább a fandom majd jó vicceket gyárt belőle.

2020. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy van ahogy az 1. írta.

Egyébként itt még csak nem is számít, hogy ugyan az a színésznő, mert a CM-ben maszkírozva volt.

2020. jan. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!