Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A BABYLON című animének miért...

A BABYLON című animének miért nincs felirata már 2019 ben indult és csak 3 rész van leforditva, mikor lesz leforditva vagy érdemes e várni stb, eggyáltalán szándékszik valaki felíratot késziteni vagy ne várjak?

Figyelt kérdés
anime,BABYLON,thiller,felirat

2020. febr. 1. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

1. Tanulj meg írni, kérlek. Fájt olvasni a kérdést.


2. A rajongói feliratozás nem egy munka, így nem várhatod el, hogy valaki megcsinálja. Ha a személy, aki a Babylont fordította, megunta az egészet vagy már nincs ideje rá, akkor kész, ez van. Ha valaki másnak nem szottyan kedve hozzá, így jártál.


Tanulj meg angolul, angol felirat szinte minden animéhez van.

2020. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Nincs rá igény gondolom, úgy hallottam nem valami jó anime. Amúgy meg angol felirat van hozzá.
2020. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pont hogy jó történet.


Az oldalon arják, angel-style, hogy szünetel, 4-6 rész már fordítás alatt lett volna. Mást, mangákat is fordítanak. Most úgy látom az a fordító aktív. Ki tudja lehet lelépett a fordító ennél.

2020. febr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első , telefonról írtam egyébként meg aki szerint élvezetes japánul angolfelírattal nézni egy animét arra eléggé kiváncsi lennék, :D minden esetre kösz a semmit !
2020. márc. 11. 22:50
 5/5 anonim ***** válasza:
32%
Az a gond ami az összes fansubnál. Ami nem mainstream azt nem viszik végig. Szerintem undorító ez a hozzáállás. Ingyen csinálják tény. Senki nem kötelezheti őket, tény. De számomra érthetetlen hogy mi a francért vállalnak el bizonyos projekteket ha úgysem viszik végig? Tucatnyi ilyen anime van amiből 2-3 részt megcsináltak, aztán rájöttek hogy ezt nem nézik meg annyian mint egy Boku no Hero-t vagy egy SnK-t és hagyták a fenébe. Sajnos az izgalmas történetű animéket nem szeretik annyira az emberek, mert gondolkodni kell a nézésük közben, és nincs minden az ember szájába adva. Az pedig még lehangolóbb, hogy még egy "bocsánat, de dobtuk a projektet" sem tudnak kiírni.
2020. ápr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!