Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A film címére lennék kíváncsi,...

Jani.a.hegyről kérdése:

A film címére lennék kíváncsi, mert sehogyan sem találom. Valaki látta és esetleg tudja a címét?

Figyelt kérdés

Amit tudok a filmről, pontosabban amire emlékszem:

1990-es években láttam valamikor, az akkor még természetesen videó kazettán, így tehát nem egy mai darab. A film 2- vagy 4 részes volt, sajna már nem emlékszem, hogy 1- vagy 2 kazettán volt.

A film egy világvége utáni időben játszódott (elhagyatott házak, otthagyott kocsik az úton stb) és a főhős egy gitárral a kezében gyalogosan zarándokolt.

Sajnos ezen kívül semmi sem ugrik be, így az sem, hogy mi okozta a "világvége" korszakot, sem az, hogy a fickó minek s hová zarándokol. De még a film végére sem emlékszem :)


2020. febr. 2. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez lehet:


Végítélet

(Stephen King's The Stand, 1994)

2020. febr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem ezt kerestem és ez a film lesz az. Megnézem feltétlenül!!
2020. febr. 2. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:

# 2


A filmet ugyan nem láttam,de a könyvet olvastam.Emlékeim szerint abban az egyik szereplő az esemény előtt zenész volt.S vitte magával a hangszerét is az útja során.Ez bizonyára benne van a filmben is...

2020. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
(Kicsit off, de én olvastam is és láttam is, és ha teheted akkor szerintem inkább a könyvet vedd elő. Ez az egyik kedvencem,nagyon jók a karakterek, izgalmas a történet, tényleg 10/10-es élmény,míg a film közel sem ér fel hozzá.)
2020. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!