Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani igazán...

Tudnátok ajánlani igazán izgalmas, fordulatos sorozatot Netflixen? Semmiképp ne sci-fi legyen, inkább bűnügyi/thriller/horror/pszichothriller, stb.

Figyelt kérdés

13 Reasons Why, Hihetetlen, Te. Ezeket néztem legutóbb, amik tetszettek. Tudnátok mondani hasonlókat?


Köszi előre is!



2020. febr. 2. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Pár napja jelent meg az Idegen (The Stranger), kifejezetten jó lett szerintem.


Ne szórakozz a macskákkal: Vadászat az internetes gyilkosra (Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer) című 3 részes dokusorozat.


Mindhunter – Mit rejt a gyilkos agya

2020. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! A Ne szórakozz a macskákkal címűben ugye nem bántanak állatokat? :D Az olyat képtelen vagyok nézni.
2020. febr. 2. 20:46
 3/11 A kérdező kommentje:
Oh, oké, utánaolvastam. A macskás kizárva, a másik kettő jónak tűnik, el is kezdem, köszi! :)
2020. febr. 2. 20:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindhuntert én is ajánlom, zseniális lett.
2020. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bodyguard (Testőr) 2018-as
2020. febr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. márc. 1. 00:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
When they see us, négy részes minisorozat. Legmegrázóbb, de egyben a legzseniálisabb sorozat, amit valaha láttam.
2020. márc. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. márc. 5. 21:45
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hill-ház szelleme, The Spy (Az izraeli kém), Ozark, A nagy pénzrablás, Peaky Blinders, Narcos, Messiás, talán még a Daredevil-t is idesorolnám, plusz amiket még előttem írtak, Mindhunter, The Bodyguard.


#7 Az ajánlásod miatt én is elkezdtem a When they see us-t, de engem az első rész után csak feldühített (Nem mondom hogy rossz sorozat, mert tiszteletben tarom a véleményed, illetve egy rész után elhamarkodott lehet). Nagyon bizonytalan vagyok hogy folytassam-e. Egyszerűen kizártnak tartom, hogy a valóságban így történjen egy nyomozás, illetve kihallgatás.

MINIMÁLIS SPOILER!


-Kiskorúak bántalmazása rendőrök által,

-kihallgatás szülő és ügyvéd nélkül,

-miért nem vesznek DNS mintát, ujjlenyomatokat az áldozatról,

-azt akarják bemagyarázni, hogy a nő megkarmolta a kis srácot, akkor miért nem vesznek a körme alól bőrmintát, hogy egyeztessék

Értem én hogy bűnbakokat keresnek, de akkor sem hiszem el, hogy ez így működik/működött a valóságban. Abba már bele sem akarok menni, hogy a rendőrök/nyomozók mind fehér férfiak (illetve egy fehér nő). Valamint van egy olyan rosszindulatú sejtésem, hogy az elkövetők szintén fehérek lesznek.


SPOILER VÉGE!

2020. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyébként sajna csak magyar feliratos sorozat játszik, az angolom nem perfect. :(
2020. márc. 8. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!