Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor jöhet a Rick és morti...

Rapper03 kérdése:

Mikor jöhet a Rick és morti 4. évad 1. rész magyarul vagy talán nem is fog jönni?

Figyelt kérdés
az érdekelne leginkább hogy mikor jelenne meg a magyar változatában? eléggé érdekes szerintem nagyon sokan néznék meg a baráti körömből, nem értem hogy miért nem jelenítik meg a TV-ben a 4. évad első részét magyar szinkronnal, szerintem többen néznék a műsort mint a többi rajzfilmes műsort (gondolok itt south park stb) elég érdekes a témája sok mondani valója van és néha úgy látszik mintha a törtenet össze folyna a gravity falls-al tiszta szivemből sajnálom hogy nem mentek még rá a szinkronizálásra mikor már tavaly megjelent,könyörögve kérem a szinkronizáltorokat hogy kérem csinálják meg, hogy a magyar nép megnézhesse Amerika alkotását kifigurázott alakokkal mint a Rick, aminek van valós alapja nem csak kitalált, szerintem a média elkezdhetné azt amit eddig a comedy central csinált,mert jól csinálta a dollgát, és remélem hogy lesznek még ilyen műsorok a továbbiakban.

2020. febr. 2. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Felirattal fent van már Sorozatbaráton és Jobb mint a TV-n is, ha esetleg úgy megnéznétek. Szinkronra szerintem fél évet még biztosan várni kell.
2020. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!