Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lesz második évada a Koi wa...

Lesz második évada a Koi wa Ameagari no You ni animének?

Figyelt kérdés
Mivel az első évad eléggé befejezetlen maradt, van esély rá, hogy folytassák? Több helyen is olvasgattam róla, de semmi infót nem találtam, arról sem, hogy nem lesz folytatás.

#sorozat #anime #Japán #love is like after the rain
2020. febr. 3. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, feldolgozta teljesen a mangát, szóval nem hiszem. Mit értesz lezáratlan alatt? Bár nem most láttam, de nekem nem maradt hiányérzetem utána.
2020. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát én úgy tudom, hogy nem dolgozta fel a mangát teljesen, abból gondoltam.

De köszönöm a választ!

2020. febr. 7. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Az animék túlnyomó többsége nem dolgozza fel teljes egészében az eredeti történetet. Amennyiben nem egy nagyon, nagyon népszerű sorozatról van szó, nem kifizetődő az egészet adaptálni. Az ilyen animék lényegében reklámként szolgálnak a mangához vagy light novelhez, amely alapján készültek - aki szerette a sztorit, meg fogja venni az eredetit, hogy megtudja, hogyan folytatódik a történet.
2020. febr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

MyAnimeList fórumon elolvastam, mit írnak az utolsó fejezetre: az anime vége inkább original lezárás lett, de egyébként a történet fő mozgatórugója (Akira és Kondou kapcsolata) hasonlóképp alakult a két műben. Sőt, a mangások szerint az anime még jobb lezárást is kapott, mint a manga.

Az nyilván igaz, hogy nem adaptáltak mindent (80+ fejezetről van szó, átlagosan egy rész két fejezetet dolgoz fel, ha pontos az adaptáció, shounenfight esetében lehet akár 4-6 fejezet is egy rész a harcok miatt, de itt erről nyilván nincs szó), de a fő kérdés(ek) lezárása lényegében ugyanaz lett.


Szóval nagyon maximum új adaptációt kaphatna, de erre sincs sok esély, mert még egy kétszezonos sorozatot se nagyon érné meg csinálni belőle (ez az ipar kőkemény üzlet, amiben az anime csak egy tényező a sok közül - egy olyan tényező, ami rengeteg pénzbe kerül, és csak akkor éri meg csinálni, ha az egész franchise népszerű lesz, mivel nagyon ritka, hogy az animekészítés kiadásai csak a nézettségből és a BD- DVD-eladásokból megtérüljön; és az is sokszor előfordul, hogy egy egyébként népszerű mű animeként már nem kap folytatást).

2020. febr. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt nem tudtam, hogy ez a befejezés akart lenni a vége és hogy a mangában is hasonló. De elég szomorú, hogy így összecsapták akkor. :(

Köszönöm a válaszokat!

2020. febr. 8. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!