Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Stranger things hiányom van,...

Stranger things hiányom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Haliii. Eredetileg nem akartam megnézni a sorozatot, mivel nem csípem az ilyesztő dolgokat, de aztán pénteken úgy döntöttem egy esélyt adok neki. 3 nap alatt le is daráltam az egész sorozatot, és most elvonási tüneteim vannak :D. Nagyon hiányzik, és nem tudom mit kezdjek magammal. Vannak itt olyanok akik szintén így vannak vele, és lenne kedük dumálni a karakterekről pl? Vagy tudtok ajánlani hasonló filmeket/sorozatokat (az hogy ilyesztő legyen nem olyan fontos)? Ti ilyenkor mit csináltok ha egy sorozat befejezése után hiányotok van? Miért van ez?

2020. febr. 3. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Ragnarokot. Az is netflix.

[link]


Filmben Super 8.

[link]

2020. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egèsz Stranger things megszámlálhatatlan utalással tiszteleg a nyolcvanas èvek elött.Nèzd meg az akkori remekműveket amikből ez a sorozat táplálkozott.
2020. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fú ugyan így vagyok, hatalmas űr keletkezett bennem miután megnéztem az utolsó részt:D
2020. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Twin Peaks című 1990-91-es sorozatot tudom ajánlani, ugyanolyan misztikus, plusz egy igazi klasszikus
2020. febr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én ezt úgy oldottam meg, hogy most nézem sokadszorra
2020. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Én is kivégeztem 3 nap alatt 😂😂pacsii. 😂🙌 nkm is hiányom van 😰d


Oké ki a kedvenc szereplőd? Nekem Dustin és Alexai ❤ én azt hittem az elején egyébként hogy Steve lesz a rosszfiú az egész sorozat alatt,de aztán mégis tök normális lett💁 Billy meg nem tehet róla 😥😥 Én sírtam a végén..😭😭 de mostmár nincs miért...😉😉❤

2020. márc. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, nekem is elvonási tüneteim vannak. Már nem tudom, hogy hányszor néztem újra és újra. Nekem 2 és fél nap volt, még nyáron...

Mostanra már olyan messzire mentem a hiányom miatt, hogy az egész szobám tele van ST-s poszterekkel, van egy 20 férőhelyes képkeretem ami szintén St-s képekkel van tele, illetve meg van a Stranger Things könyv, Eleven sárga-fekete inge, és egy csomó POP figurám van a szereplőkből xDD

17/L

2020. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!