Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van ez, hogy a DC...

Miért van ez, hogy a DC uralta évtizedekig a szuperhősfilmeket, majd jött a Marvel és tarolt? Honnan, hogyan? Átmeneti siker, vagy visszatérhet a DC?

Figyelt kérdés

Superman 4 része, a Marvel nem épített fel senkit a saját univerzumából. Elindultak a Batman-filmek, nem voltak annyira látványosak, mint Nolan munkája, de mégis 2008-ig kellett várni a Marvel Batmanjére, Vasemberre. Hiába értékes a mostani DC-univerzum is, a Marvel 11 év alatt hatalmasat alkotott, amit kár vitatni. De valahogy úgy érzem, ennyi volt bennük, a jövőben nem tudják ezt megismételni, míg a DC lehet, hogy feltámad.


Miért van ez a kettősség, vagy nem is tudom, hármasság? Persze az átlagember nem is tudja, mi micsoda, Pókember nála ugyanaz, mint Batman, nálam is az volt, és csak később jöttem rá, hogy két külön univerzumról van szó. De a 2000-es évek Pókemberét jobban utálták Ben Affleck Batmanjétől, szóval a Marvel tényleg mélyről indult.


2020. febr. 3. 22:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek a szines-akciódús filmeket szeretik,nem a dc-féle terminator 1 stílusú sötét-akció filmeket.
2020. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert eléggé le vannak butítva ahhoz, hogy sok ember nézze.
2020. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1: mégis vártak a Vasemberrel 2008-ig, George Clooney, Michael Keaton és a többi jóképű Batman lett, nem Thor


Brad Pitt hamarabb lehetett volna Thor, mint Akhilleusz.

2020. febr. 3. 22:36
 4/15 anonim ***** válasza:

A Marvel Batmanje?

Amúgy az áll a háttérben, hogy az igazán ütős filmekhez kellett a CGI.

A Star Wars volt a zászlóshajó, az hozta meg a kedvet a műszarhoz.

Ennyi.

2020. febr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Épp a túltolt cgi ami miatt hányadék a marvel,a dc legalább a régi filmekben valóságosabb/vagányabb volt.


Ha a terminátor 1-2 szintet elérné a marvel akkor jó lenne.

2020. febr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Persze, egyértelműen szar a CGI.

Nekünk.

De azoknak a gyerekeknek, akik ezen nőttek/nőnek fel, ez lesz nekik az etalon...

2020. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#4: kösz, erre nem gondoltam, tényleg a CGI lehet a dologban.


Marvel Batmanje = sokféle lista van neten, videó youtube-on az összehasonlításról, de arra senki nem veszi a fáradságot, vagy nem találkoztam vele, hogy jellemük alapján összegezze őket.


Batman = Vasember, a vezérek, akik gazdagok és okosok

Pókember = Flash, a jófej, fiatal vicceskedők, akik megmentik városukat

Wonder Woman = Captain Marvel

Hulk + Captain America = Superman, ezt nehéz összerakni, de kb. nincs jött ötletem rájuk

Thor = Aquaman, félistenek földöntúli királyságból


Hawkeye = Green Arrow

Winter Soldier = Cyborg


stb... egyrészt a Marvel hősei nagy részét a DC-től másolta, másrészt tényleg az van, mint bármelyik vetélkedő párosnál, hogy ha az RTL Klub megcsinálja a Limonádét, akkor a TV2 a Teát. TV2 hozza a Big Brothert, RTL a Való Világot. Coca és Pepsi.

2020. febr. 3. 22:48
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
Szomrú hogy ezt nézik a mai gyerekek,agyrohasztó értelmetlen izé.
2020. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tényleg gyerekek nézik? :D Endgame-et csak nem a 12 évesek tolták 2 milliárd fölé.
2020. febr. 3. 22:51
 10/15 A kérdező kommentje:
Amúgy a Star Warst utálom, szóval inkább ezerszer Loki földönkívülijei, pedig az Avengerst utáltam, hogy mi ez a sok UFO szörny, és miért tudja 5 ember megölni őket.
2020. febr. 3. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!