Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy hívják ezt a tini filmet?

Nikeiletta3377 kérdése:

Hogy hívják ezt a tini filmet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár évvel ezelőtt láttam egy filmet és most olyan szinten rám jött a megnézhetnékem hogy atya úr isten!

Maga a filmben egy család szerepel plusz pár barátja és a főszereplő egy fiú (nyilván több szereplő is van d eok a kiemeltebbek, a jók) és annyi az egész hogy valamelyik nap a főszereplő fiú elkezdett kissebbedni, hogy miért már nem tudom. Ír filmről lenne szó azaz, vannak a tipik írek így értem, zöld ruhasak, aranyt gyűjtenek stb. Es 3 talán 4 ember ellensége van, valamit akartak a fiutol, majd a végén versenybe szálltak mikor a fiú pont egy meccsen volt, eltűnt onnan, egy mezőn volt, rengeteg akadallyal nézett szembe az ellenségei ellen majd a harc úgy folytatódott tovább hogy urja. Ameccsen vannak de most fociban merkoznek meg, nyilván a. Fiú nyert ( lehet kosár volt nem emlékszem teljesen, azt hiszem a Disney chanelen láttam, a fiúnak a hajszine is változott ha nem csal az emlékezetem)


Remélem ebből ki lehet venni mit szerettem volna, nagyon kisze kuszak az emlékeim a filmről..

Elore is köszönöm annak aki egy ilyen rosszul körül írt filmre tudja a választ ❤️



2020. febr. 4. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Luck of the Irish (?)

Szerintem ez az egyetlen olyan jellegű Disney-s film :)

2020. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jajj de szeretlek, igen ez az a film, nagyon köszönöm ❤️❤️❤️❤️❤️
2020. febr. 9. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!