Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nincs magyar szinkronja...

Miért nincs magyar szinkronja a Jojo Nyuszinak?

Figyelt kérdés
5

2020. febr. 6. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, pedig biztos érdekelne sok mindenkit. De még lehet hogy lesz.
2020. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom úgy ítélték meg, hogy nem éri meg szinkront készíteni, nem egy tipikus közönségfilm, és a témája, illetve annak a feldolgozási módja miatt is megosztó alkotás.
2020. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg mert egy kicsit elvontabb művészi jellegűbb film, és nem számítottak akkora érdeklődésre hogy megérje azért elkészíteni a magyar szinkront.
2020. febr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Van, hogy a rendező/producer szerződésben kiköti, hogy nem szinkronizálhatják a filmet. Néha ez csak a mozivetítésre érvényes (azt hiszem a The Revenant esetében így volt), néha a VHS/DVD/BR kiadásra és TV vetítésre is (de ezeket mondjuk általában nem is vetítik tévében, mert a proli úgyis 2 percen belül elkapcsol).
2020. febr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert Scarlett Johansson hangja eredetiben dögösebb. <3
2020. febr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
Ez a prolizást mikor hagyják abba már a primitív emberek?
2020. febr. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Van már magyar szinkron. Most húztam le ncorerol magyarul. Bár nekem kicsit fura Hitlernek a francia akcentus
2020. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!