Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Death Note fanok! Csak szerint...

Death Note fanok! Csak szerintem lett volna érdekes a sorozat, ha Light tényleg szerelmes lett volna Misa-ba?

Figyelt kérdés

Alapvetően szerintem úgy tökéletes a sorozat, ahogy van. De eltűnődtem, mekkora fordulat lett volna, ha az egyébként pszichopatának tűnő, nárcisztikus Light tényleg szeretett volna egy másik emberi lényt. Mivel szerintem nem volt 100%-osan érzelemmentes, csak felülre helyezte a világ igazságát, megjavítását.


Megnéznék egy verziót, ahol mondjuk kettősen kell küzdeni az érzelmeivel, Misa védelmével, és L nyomozásával.


Vélemények?



2020. febr. 6. 16:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Az érzelemmentességről annyit, hogy szerintem például szerette az apját, tehát képes volt szeretetre, csak az elmeállapota miatt úgy gondolta, tőle is meg kell szabadulnia az igazságért folyó harcban. Egy idealista, elméleti ember volt, de nem teljes mértékben robot.
2020. febr. 6. 16:31
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Manapság az már egy nagy klisé, hogy mindenkinek van egy szerelme.
2020. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát pont ezért lett volna érdekes fordulat.:D
2020. febr. 7. 14:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Light karakterét az adta, hogy képes volt érzelmek nélkül kihasználni az embereket. A szerelem csak az idő előtti vesztét okozta volna. Egyébként Light nem volt nárcisztikus.
2020. febr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és pszichopata sem volt. Szociopata inkább.
2020. febr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Hát pont ezért lett volna érdekes fordulat.:D" Vagy sem. Light éppen attól érdekes hogy az értelme, és nem az érzelmei vezetik.
2020. febr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszene úgy. Ez a sztori nem a szerelemről szól, szerintem feleslegesen elvitte volna a történetet egy szenvelgős romantikus irányba. Misa karakterét pedig az elejétől fogva csak bábnak használta, fura lett volna, ha hirtelen elkezd érzelmeket táplálni iránta. Amúgy Light egész ámokfutása alatt egyetlen egyszer mutatott valamiféle emberi szeretetre hajazó dolgot: amikor a húga sorsáról kellett döntenie.
2020. febr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem sem tetszettek volna úgy, ez a történet nem erről szól. Light szerintem egyébként is képtelen az érzelmekre. Talán egyedül Sayu esetében habozott.
2020. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azt vártam amúgy,hogy most mi lesz? Össze jönnek vagy sem. Barátnőmet is kérdeztem és tiszta hülyének nézett hogy miért jönnének össze?! Mondom ok. De én is megnéznék egy olyan verziót csak lehet hogy az nem lenne olyan amilyen. Mertén igazából azért is "szerettem" meg Lightot mert ennyire kis köcsög. :')
2020. szept. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!