Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az élősködők című film miért...

Az élősködők című film miért kapott oscart? Csak az volt az oka, hogy társadalmi problémákat mond el?

Figyelt kérdés
2020. febr. 10. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ritkán egy jó film is kaphat.
2020. febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem láttad mi? Nyilván nem.
2020. febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem láttam ,de tervezem. Felkeltette az érdeklődésemet. 4 oscar után. Nem szoktam amúgy sem koreai filmeket nézni ,de ezek után fontolásba vettem. Mesélj akkor mit boncolgat ha nem a szegény és gazdag közötti társadalmi problémákat ami 21.százai mai probléma.
2020. febr. 10. 15:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sosem lesz mindenki elégedett azzal, hogy melyik film kapja a díjat.

Igazából csak nézze meg az ember, hogy milyen 10 film volt jelölve a díjra és tudja megmondani bárki, hogy melyik film érdemelte volna meg jobban.

Nagyon erős év volt a tavalyi! Nem is gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz.


Én nem vagyok csalódott a végeredménnyel, annak ellenére, hogy engem is meglepett.

2020. febr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Habár én nem láttam pont ezt a filmet, Bong többi alkotásából ismerek párat és el tudom képzelni, hogy megérdemelten kapta a díjakat. Különleges filmjei vannak.
2020. febr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Oscar csak marketing.

De ez a film neves és hiteles fesztiválokon is kapott díjakat.

2020. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!