Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gyűrűk ura (+ Hobbit) filmeket...

Gyűrűk ura (+ Hobbit) filmeket hogyan lehet rangsorolni legrosszabbtól legjobbig?

Figyelt kérdés
A 6 Középfölde filmet hogyan lehetne sorba állítani, hogy az elején legyen a leggyengébb, és a végén a legjobb?

2020. febr. 10. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

6. A hobbit: Az öt sereg csatája

5. A hobbit: Smaug pusztasága

4. A hobbit: Váratlan utazás

3. A Gyűrűk Ura: A Gyűrű Szövetsége

2. A Gyűrűk Ura: A két torony

1. A Gyűrűk Ura: A király visszatér

Ironikus módon a Hobbit trilógiából a harmadik a legrosszabb míg a Gyűrűk Ura trilógiából a harmadik a legjobb, ami ez mellett még a világmindenség legjobb filmje is.

2020. febr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

Teljesen egyet kell értenem az első hozzászólóval a sorrendet illetően.

A gyűrűk ura filmek egyre jobbak, ahogyan előrehaladunk, a harmadik részhez képest az első már-már szükséges rossznak tűnik aminek a célja, hogy az alap sztorit felépítse, megismertesse a nézővel.

A hobbit filmek pedig messze elmaradnak a Gyűrűk urától, és egyre rosszabbak, ahogyan haladunk előre, az utolsó egy nagy végtelen csatajelenet minimális történettel, ami eléggé unalmassá teszi.

Egyedül a Gyűrűk ura első és a Hobbit első része között nem vagyok biztos a helyezésben, de a Gyűrűk uránál a nagyon jó folytatás miatt, nem egy különálló filmként nézve az első rész is teljesen helyén van.

2020. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem Gyűrűk Urából: Király visszatér -> Két Torony -> Gyűrű Szövetsége. Nekem leginkább a kaland része tetszett a filmekből, abból pedig ahogy haladunk előre, egyre kevesebb volt, ezért a kedvencem magasan az első rész. Számomra a későbbiekben kicsit eltúlozták az akciót.


Mivel három rakat szar között sem állítunk büdösségi sorrendet, így a Hobbit nem rangsorolható.

2020. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Két torony

2. A király visszatér

3. A gyűrű szövetsége

4. Egy váratlan utazás

5. Smaug pusztasága

6. Az öt sereg csatája


Nekem a 2. rész a kedvenc Gyűrűk Urám. A király visszatér vége nagyon durván el van nyújtva, és valahogy a Helm-szurdoki csata is jobban bejön mint Minas Tirith. Számomra sokkal zsigeribb az egész csatajelenet. És Éomer rohama is jobb, mint a szellemek megmentő serege, mivel sokkal személyesebb. Illetve az egész rohani kultúra és az esztétika is jobban tetszik Gondornál. Persze a 3 Gyűrűk Ura film igazából egy hatalmas eposz, nehéz elválasztani őket.

2020. febr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!