Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az IGN Hungary youtube csatorn...

Az IGN Hungary youtube csatorna csinál egy top100-as listát az elmúlt 20 év filmjeiből. Ti miket vártok az elsők közé?

Figyelt kérdés

Illetve azon kívül, hogy miket vártok TI a legjobbak közé, szerintetek ők melyiket teszik az első helyre?


Ez nagyon szubjektív dolog, úgyhogy remélem nem fog vita és lepontozás kialakulni. :)


2020. febr. 12. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Star wars
2020. febr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit sok az a 100. Nem lesz könnyű dolguk...
2020. febr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tuti közte lesznek olyanok mint a Bosszúállók Végtelen háború és a Végjáték, a Vasember, a Sithek bosszúja (valószínűleg az új Star Warsok is de erre azért nagy összeget nem teszek), a Gyűrűk ura, a Harry Potter, a Sötét lovag, a John Wick, az Avatar. Hogy ki lesz az első? Passz. A Végjátéknak meg a gyűrűk urának van rá szerintem a legtöbb esélye de egyáltalán nem biztos azért.
2020. febr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem a felsoroltak többsége nem lesz benne. Szerintem egyik Marvel film sem lesz benne. A sötét lovag viszont tuti. Kérdés, hogy első helyen, vagy kicsit hátrébb. Star wars sem, hiszen azokból a jobbak jócskán 2000 előttiek. Harry Potter is inkább csak nagyon ismert, mintsem egy top100-as listán legyen. De a Gyűrűk ura már sokkal inkább.
2020. febr. 12. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:

top100-ba elég sok minden belefér, de azért az is kérdés, hogy milyen szempontok alapján rangsorolnak. pl. ha művészfilmeket, akkor jó eséllyel egyik említett film se kerül be. de majd ők eldöntik a saját szempontjaikat.


szinte biztos, hogy valami olyat emelnek ki első helyre, ami megosztja az embereket, hogy lehessen vitázni és kommentelni/megosztani, hogy milyen hülyék, nem is ennek kellett volna elsőnek lennie...


esélyes, hogy a Star Wars, Harry Potter és Avengers/Marvel filmek is bekerülnek, mivel mindhárom sok szempontból jelentős volt. a HP és Marvel filmek azért, mert elkészültek a sikerkönyvek/képregények film adadptációi és azok is sikeresek voltak. az új SW filmek azért, mert elkészültek és megosztották a rajongókat, hogy mennyire voltak jók. valószínűleg a Batman filmeket is megemlítik, de hogy pont a Sötét lovaggal kezdik, vagy az elsővel az már kevésbé egyértelmű - ahogy az is, hogy az említettek bármelyikét érdemes-e egy ilyen listán külön-külön filmként kezelni, vagy egy-egy bejegyzést érdemelnek a teljes sorozatok, max megjegyezve, hogy egyikből három-öt, másikból hét-kilenc film is készült.

2020. febr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!