Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudsz új sorozatot ajánlani...

Tudsz új sorozatot ajánlani egy sorozatfuggőnek?

Figyelt kérdés

Elég függőnek számítok igazaból :D úy gondoltam hogy írok pár sorozatot és aki esetleg tud hasonlókat,annak nagyon örülnék. Aztán persze lehet,hogy pont te találsz valamit ami tetszene:)

Láttam: PLL,teen wolf,vámpírnaplók(+testvérsorozatok),a falka,a titkos kör,a visszatérők,euphoria, gossip girl,Hemlock grove,Könnyű mint a pehely,Riverdale,simlis spinék,Rossvell-new mexico,sabrina,sadowhuters,V wars,Vaják,GOT

Inkább most ilyen misztikus,csajos dolgot néznék mint a vámpírnaplók meg ilyenek

Kérlek segítsetek! :c



2020. febr. 12. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nincsen saját listád nem is vagy függő
2020. febr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez csak egy része, amihez hasonlót keresek. Nincs olyan sorozat ami tetszik jelenleg és még nem láttam, mégis hogy a faszba írnék úgy listát, meg miről? 😂
2020. febr. 12. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:
a sorozatjunkiet át kell nézni minden nap neked még pluszba az elmúlt pár száz oldalt
2020. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 October15 ***** válasza:

Hát nem csajos misztikus de:

The Magicians [Kb mintha a Harry Pottert és a Skinst összekevernéd és elszívnád hozzá az összes füvet ami valaha előkerült a Weeds-ben. :D]

2020. febr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A sorozatok nehèzsulyú világbajnoka:Twin peaks
2020. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!