Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehet az, hogy az Élősköd...

Hogy lehet az, hogy az Élősködők Oscart nyert (4-et is) miközben vannak ennél jobb drámaibb filmek is? Mi a bánatért kapott ez oscart? Oka a gazdasági társadalmi egyenlőtlenség téma feldolgozása?

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 21:32
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Mint kiderült szerintem nem lett jó film . Felhypolt valami ez.
2020. febr. 12. 21:36
 2/25 anonim ***** válasza:
56%
Ezt csak Oscarék tudnák megmondani. Nekem egy ötletem van, már annyira szar a nézettsége a díjátadónak, hogy nyitni akarnak Ázsia felé. Ott elég sokan élnek. Azzal egyetértek, hogy voltak idén jobb filmek ennél (legalább is nekem jobban tetszettek), de azért nem olyan rossz film ez sem.
2020. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%

Volt egy kb ugyanilyen kérdés, gondolom az ia te voltál...


Szerintem pedig kifejezettem jó film és megérdemelte az oscar díjakat, még akkor is, ha ezzel sokan nem értenek egyet. Rengeteg jó film volt tavaly, megoszlottak a pontok, így lehetett az, hogy pont az Élősködők nyerte meg.

2020. febr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
28%
Az Oscar hosszú ideje szánt szándékkal csak a pocsék, ellenben polkorrekt/SJW alkotásokat díjazza. És semmi mást. Most éppen kevesebb volt a holokausztos, fekete elnyomásos, nemi erőszakos, kiutált meleges stb. film, ezért most Ázsiát szórták meg díjakkal. Nem újkeletű dolog ez. Az Oscar önmaga paródiája lett. Engem pl. totál nem érdekel már, sőt az utóbbi időben amit díjakkal halmoznak el ott az egy jó indikátor hogy az a film egy rakat sz-- szóval nem jó, és érdemes kerülni.
2020. febr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
Ez úgy lehet, hogy kinek mi a jobb, az nem egy objektív mérce. A többségnek pedig tetszik a film.
2020. febr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
15%
#5 A te gondolatmenetedet követve a Bosszúállóknak kellett volna mindent vinnie, mert azt a bevételi adatok alapján kicsit többen nézték és jobban kedvelték mint bármi mást 2019-ben. Mégsem kapott semmit, egyetlen jelölése volt egy mellékkategóriában (vizuális effektek) de még abban sem nyert. Erről ennyit. Miközben majdnem 20x annyi bevétele volt mint az Élősködőknek.
2020. febr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

" A te gondolatmenetedet követve a Bosszúállóknak kellett volna mindent vinnie, mert azt a bevételi adatok alapján kicsit többen nézték és jobban kedvelték mint bármi mást 2019-ben"

Ennek legfeljebb akkor lenne értelme, hogy ha azt hinnéd hogy közönségszavazás dönt az Oscarról.

De még akkor sem igazán, hisz hogy valamit minél többen néznek meg, annak nem sok köze van ahhoz hogy egy adott ember toplistára tenné-e a filmet egy-egy konkrét kategóriában.

2020. febr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
16%
Igazad van, ez inkább azt bizonyítja hogy olyanok szavaznak az Oscarról akik teljesen dilettánsok és alkalmatlanok rá hogy objektíven megítéljék egy film sikerességét. Ergo marad az amit én írtam, hogy egy polkorrektségi díj csókosoktól csókosoknak, azaz szakmailag semmit nem ér, hiába a nagy mézesmázos csillogás körülötte.
2020. febr. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%

"Igazad van, ez inkább azt bizonyítja hogy olyanok szavaznak az Oscarról akik teljesen dilettánsok és alkalmatlanok rá hogy objektíven megítéljék egy film sikerességét."

Ez legfeljebb annyit bizonyít, hogy nem tudod, mi az, hogy Oscar díj, hisz eleve semmi köze egy film sikerességéhez.

2020. febr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Az, hogy így szidod az oscar-díjról szavazó embereket, sokat elárul rólad, ugyanis nem véletlenül ők szavazzák meg és nem én vagy épp te, aki nem ért hozzá. Kíváncsi lennék te kinek adtad volna a díjakat.. Aztán kiderülne, hogy a negyedét se láttad az alkotásoknak és fogalmad nincs az egészről!

Ettől függetlenül itt leírhatod ennek az ellenkezőjét, attól még nem lesz igazad. De akik szavaztak, ők szakmailag (is) nézik az alkotásokat és MINDET látták! Nem csak a szájuk jár.


Viszont ettől függetlenül is azt mondom, hogy sosem lesz olyan eredmény, ami ne osztaná meg az embereket. Ha a Házassági történet lett volna a legjobb film és/vagy forgatókönyv, akkor ugyanúgy mennének ezek a nyavajgások, hogy "miért az a sz@r nyerte.."


Az Élősködők, ha nem nyert volna semmit, akkor is ugyanolyan jó film lenne, nem véletlenül volt a jelöltek között, érdekes addig egy ilyen kérdés sem volt, hogy mit keres a jelölt listán az Élősködők.


De most, hogy nem az nyert, akit vártam az emberek, mindjárt hőzöngenek. Vicc.

2020. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!