Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Egy animét keresek ami két...

Egy animét keresek ami két évados! Segîtenétek?

Figyelt kérdés

Ami eszembe jut most az az hogy egy utazàson van a fiù, és sok prôbàt kell kiàlljon, és közben megismerkedik emberekkel. Egy csapattà formàlôdnak, és együtt teljesîtik ezeket a prôbàkat. A prôbàk végén, egy egy isten magàhoz vesz egy tanîtvànyt, és edzi õt/õket.

a fiù különleges isten tanîtôt kap, és îgy különleges megjelenésben részesül. A 2. évadban asszem, visszamegy a szülõföldjére, àm de ott rossz emberek becsapjàt a falusiakat valami gyôgyvîzzel vagy mivel. Aztàn a fiùt beàllîtjàk mint gonoszt, de a végén mégiscsak õk llesznek a jôk, és a màsikok is, mivel mindanjiôjukrôl màsra terelték. (és a fiùnak azt hiszem szõke a haja.) Persze természetfeletti képességeik vannak, és egy kicsit harcmüvészet asszem.



2020. febr. 13. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Az elején még azt hittem, hogy a Magi: labyrinth of magic, de ahogy tovább olvastam már biztos nem az.

Sajna nem tudom.

2020. febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ohh ez majdnem 100% hogy a Reikenzan
2020. febr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, ez az! ^_^

Köszi szépen.

2020. febr. 16. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!