Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » ATTACK ON TITAN című animéről...

Bencsosz03 kérdése:

ATTACK ON TITAN című animéről szeretnék kérdezni! Szerintetek ez mire utalhat? (30:20-hoz pörgessétek a videót)


2020. febr. 15. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem néztem a videót végig, így kontextust nem tudom, mert ahogy kérted belepörgettem, de szerintem az a térkép a helyszín, ahol játszódik, nem?


*nem tudom mennyire spoilerveszély, de azért felhívom a figyelmet*


az anime új évadát nem láttam már, (azt se tudom hol tart már, csak az elejét néztem), majd a mangát olvasgattam...


szóval, szerény véleményem szerint ez az a hely, ahol vannak azok a királyságok meg ilyesmik, amik öszefogtak ellenük, nem? aztán jött a szigetreszáműzés satöbbi...



(bocs a zavaros válaszért)

2020. febr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az első, az a világtérkép
2020. febr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13%

Az egész anime egy hatalmas kavalkád, és maga témájában gusztustalan, igy aki nem látta nem tud rajta kiigazodni, igy én nem tudok sok mindent hozzáfűzni.Ám értem miről beszélhet(,,Kicsit" sok teoriát és ilyesfajta dolgokat néztem anno xd) szóval itt a véleményem:(SPOILER VESZÉÉÉLY)


-Mivel ez egy óriásos anime, gondolhatod, új titan érkezik.

-Meg fog halni egy főhős, de erről nem nagyon mondhatok semmit.

-Elég fura koncepció készülődik, és sok mindenre választ fogunk kapni

-Inreális dolgok lesznek benne


hát igazábol ennyit tudok róla mondani, mivel mostanság elszoktam az AOT-tól, és nekem gusztustalan, de maga a koncepció jó, és nagyon bonyolult, szóval erről az egész témáról szerintem egy fan se tudna fullos dolgot írni C:

2020. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a mangából az a jelenet, ahol elmagyarázzák, milyen a világ felállása illetve, hogy mi lesz Paradis, azaz Erenék szigetének a sorsa.


Aki nem olvassa a mangát/nem érdekli/megutálta, az inkább ne írjon hülyeségeket.


Én már 3 éve benne vagyok az angol nyelvű fandomban, mert az ő értelmezéseik nélkül elég nehezen látnám át a történetet.


Az viszont igaz, hogy jelen pillanatban senki se tudja megjósolni, mi lesz ennek a történetnek a vége, viszont hamarosan lezárul, ez tény.


Maradjunk annyiban, hogy elég nagy sz**ban vannak. XD

2020. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A negyedik válaszólónak igen nagy igaza van, ám én annyit hozzá fűznék, hogy gyakorlatilag ez az egész story a náci Németországon alapul (meg az ember vs emberi valami koncepción, skandináv mitológia stb). Hitlernek volt egy olyan terve, hogy madagaszkárra deportálja a zsidóságot (itt az eldiaiakat, akik ebben a világban nem a pênzhez értenek hanem titánokká tudnak változni), ezért vannak ebben a storyban is madagaszkáron és ez egyébként megmagyarázza a negyven méteres fákat a szigeten.
2020. máj. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!