Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vissza a jövőbe reboot hogy-ho...

Vissza a jövőbe reboot hogy-hogy nem volt eddig?

Figyelt kérdés

Már nem mintha erre vágynék, de mostanában mindent rebootolnak vagy folytatnak ami a 70s-90s években megjelent. Ezt még hogy hogy nem érte utol a reboot láz?

Ha véletlenül ez megtörténne ti kiket tudnátok elképzelni főszerepekben?


Szerintem Tom Holland Martyként Robert Downey Jr. pedig Brownként mókás lenne. :D

Esetleg lehetne egy Christopher Lloyd cameo. És Miachel J. Fox lehetne Marty apja a jövőben.

Ti mit gondoltok erről?



2020. febr. 16. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Én már várom hogy a biszexuális profeszor elvigye a tesla kocsival a jövőbe a néger-kínai-indiai marty mcflyt,ahol legyőzik overlord trumpot majd marty összeházasodik egy kutyával aki hokedlinek érzi magát és feminista könyveket ír.
2020. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hogy a megfilmesítési jogok nem az egyik stúdiónál lapulnak, hanem mondjuk Zemeckis-nél és akkor a jóváhagyása nélkül nem dolgozhatnak tovább a franchise-on.


Más kérdés, hogy egyébként is el kellene már felejteni ezt a nosztalgia-mániát, de ha egyszer erre vesznek jegyet az emberek...

2020. febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

A jogok hál'Istennek a rendezőnél vannak, aki hallani se akar a dologról.

A Vissza a jövőbe a kedvenc filmem és egy világ törne össze bennem, ha ebből is csinálnának egy erőltetett és rémes remake-t. Ez eddig csak a Stark Trek-nek jött be, az összes többi értéktelen nosztalgia maraton a pénzért.

2020. febr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Elso: :-) :-) :-)
2020. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

"Szerintem Tom Holland Martyként Robert Downey Jr. pedig Brownként mókás lenne. :D

Esetleg lehetne egy Christopher Lloyd cameo. És Miachel J. Fox lehetne Marty apja a jövőben.

Ti mit gondoltok erről?"

https://www.youtube.com/watch?v=H07zYvkNYL8

2020. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Basszus erre találok egy ilyen videót :D

https://www.youtube.com/watch?v=8OJnkJqkyio&fbclid=IwAR0W47c..

2020. febr. 16. 22:53
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bazz az elsőn én is felvisítottam:DDDD
2020. febr. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért jól lepontoztak.


Az első.

2020. febr. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Elso :En likeoltalak. ;-)
2020. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!