Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik általánosan elismert...

Melyik általánosan elismert animéket tartjátok túlértékeltnek és miért?

Figyelt kérdés
És légyszi ne ilyen giga népszerű shoneneket mondjatok mint Naruto, Bleach vagy SAO, ezek kapnak kritikát is bőven. Hanem inkább olyanokat, amik tapasztaltabb animések is általánosan elismernek.

2020. febr. 21. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Parasite animét.

Egyrészt még az első rész felvezetőjében elvezetett kérdésre sem tud válaszolni, kik és miért alkották meg a parazitákat, merthogy kreálmányok, szaporodni nem tudnak.

A társadalomra a lények megléte nem volt hatása, ezt ki is mondja az anime, tehát a létük értelmetlen.

Az egész misztikumuk így megy a kukába.


A másik kérdés amit feszeget az anime, az a lélek mibenléte....


Erre csak annyi válasza van, hogy létezik, mert látjuk hogy egy pszichopata, gondoskodó szándékot mutat egy csecsemő felé....


Ez megint csak egy mondvacsinált magyarázat, egy pszichopata, nem lessz érző lény mert gondoskodást színlel...

Az állatvilágban egy csomó pszichopata faj létezik, az emberek közül is van jópár példány, amiből érződik, hogy mennyire beleerőszakolt, eröltetett, önkényes fordulata ez az animének....


Egyszerűen bántotta a szemem, hogy megkora üres lufi is az anime.

2020. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Death Note


A 25. részig kiváló volt, tele fordulatokkal. De miután L meghalt, ellaposodott az egész. Light olyan hibákat követett el, amiket eddig soha, teljesen ellentmondott az eddigi személyének, aki mindenre odafigyelt. A befejezés is elég egyszerü lett. Meghalt és néma csend. Én azért vártam még valamit, valami okos mondást vagy nem is tudom.


Gyakkyou Burai Kaiji

Ez az anime nekem nagyon tetszett, de úgy gondolom, hogy túlértékelt. Az eleje, amikor azon a hajón szerencsejátékoznak, tényleg baromi jó volt. De az utána lévő részeket már nem nevezném zseniálisnak. Nem tudok nagyon belekötni, csak szimplán nem olyan erős, mint amennyire azt állítják.


ReLIFE

Ebben az animében az volt a jó, hogy nem akart többnek tünni. Egy egyszerü kis slice of life, iskolás anime. Dehát lássuk be, elég gyenge. Számomra még unalmas is volt, de az már szubjektiv. Még az úgynevezett "über-animések" is nagyon jól értékelték, akik képesek mindenbe belekötni. Az már sok, amikor tényleg zseniális müvekre adnak egy átlagos pontot, ezt meg túlértékelik.


Toradora!

Az egyik legjobban értékelt romantikus anime. Sajnos nem nagyon mondhatok róla semmit, mivel nem néztem végig. De valahogy az az érzésem, hogy nem változna a véleményem akkor sem, ha végignézném.

2020. febr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!