Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A trevorrow-féle star wars 9...

A trevorrow-féle star wars 9 jobb lett volna a skywalker koránál? (többi lent)

Figyelt kérdés

Itt van az eredeti star wars 9 story,szerintem ütősebb/méltóbb lett volna az eredeti star warshoz.


Lett volna benne eclipse csillagromboló, coruscanti csata,meg sok luke erőszellem.


Link: [link]


Link2: [link]


Link3: [link]


Ezek alapján tényleg jobb lett volna a star wars befejező része?



2020. febr. 24. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez alapján nem úgy tűnik.
2020. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szokásos "mi lett volna ha" típusú kérdés, aminek semmi értelme. A fröcsögő gyűlölködők most már leállhatnának, unalmas már a vergődésük. Vége van, nem lesz több számozott Star Wars rész, megnyugodhat a kicsi vérig sértett lelkük. Most már kereshetnek más népszerű filmet/sorozatot amit köpködhetnek évekig.
2020. febr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nem, nekem tetszett amit kaptunk. A semmiből előkerülő ősi Palpatine mesternek még Palpatine visszahozásánál is kevesebb értelme lett volna.
2020. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem lett volna jobb. Sehogy se lett volna jobb. Arany szabály a 7. rész vagy inkább már a '99-es első rész óta is, hogy nem lett volna jobb bármit is hoznak ki. A Star Wars rajongóbázisa, mint a legtöbb nagy sorozat/saga-nál olyan hogy sose jó az aktuális dolog és soha nem lesz is megfelelő minden szempontból. Ez így rendben volt, nekem tetszett de elégedetlenség így is volt és lesz is. Ezen már nem tud változtatni semmi.
2020. febr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mopat ***** válasza:
38%

Lassan azért az amerikai filmipar is olyan lesz, mint a MÁV a régi vicc szerint. A MÁV-nak is csak három nagy ellensége volt: az időjárás, a menetrend, és az utasok. A mostani filmipar ellenségei meg a történet/cselekmény, meg a filmnézők/rajongók. Ha ez a két dolog nem lenne, olyan szép kis filmeket tudnának készíteni. :):):)

Amúgy gondoljuk végig magát a kérdést. Aztán az ellenállás a maga túlélő tizenöt emberével hogy üzemeltetett volna egy Eclipse osztályú hajót, aminek hétszázezer fő a legénysége? Talán élő hajó lett volna, hajó-lány, mint a Felkelő Androméda sorozat hajója, vagy jó pár japán anime hősnői? Vagy Cortana a HALO-ból. Vagyis nem igényelt volna nagy személyzetet. Kivéve a tüzérek, és a fedélzeten hordozott 58 vadász és bombázó század pilótái, ugyebár. Igaz, az exegoli csatában meg 16000 hajót vakartak elő az ellenállók, ezek zömmel kis teherhajók(subcapital shipek) és korvettok/fregattok voltak, vagyis minimum 16000 pilóta és ugyanennyi, vagy többször ennyi tüzér. Meg is oldódott a kérdés.

Szóval, mindannyian örülhettünk volna egy csinos hajó-lány-A.I. Eclipse-nek. Amúgy, ha jól tudom, túlélte volna a csatát. Merték volna kinyírni Eclipse-samát! Mindenki más mehetett volna a levesbe, de Eclipse-samát nem hagyta volna a rajongótábor. Ha Dart Mault ketté vágva is visszahozták, ha Palpatine túlélte a húsz kilométer zuhanást, valamint a csillió megatonnás reaktor robbanást, Eclipse-sama sem halhatott volna meg. A végén, gondolom, elhajókázott volna a valahogyan előkerült Thrawnnal meg Ashókával, mert nekik pont kapóra jön egy ilyen remek csaj a vong invázió visszaverésében. Egy ilyen moziból azért a tömeg katartikus élménnyel jött volna ki, csak szerinten kb. a kutya sem tudta volna megmondani, hogy mi lett Reylóval, meg hogy Poe meg Finn tényleg összejönnek e a filmben a porgokkal? Eclipse sama ugyanis a hátán, illetve a fedélzetén elvitte volna a sztorit. Remélehetőleg találtak volna a szerepre valami szép színésznőt, aki azért elég vagány szuper csillagrombolónak is. Minimum Scarlett Johansson...

2020. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mopat: ennek se füle se farka, szokás szerint... Ja, és Palpatine továbbra sem élre túl a zuhanást, nem ártana kicsit figyelned is a filmekre, amelyeket megnézel.
2020. márc. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mopat ***** válasza:
35%

A jelenlegi hollywoodi alkotások zömének sincs se füle, se farka. Aztán ez van. Ha nem tetszik, elsütik, hogy "nem neked készült". Illetve, én a kérdésre vetettem fel, hogy milyen módon szerzett volna az ellenállás x-százezer embert, ha csak tízen páran maradtak életben? (Vagy hogyan máshogy üzemeltettek volna egy Eclipset? Mondjuk azt megnéztem volna, ahogy "feltűnés nélkül", hétszázezeren beosonnak a Kuati gyárba szuper csillagrombolót lopni.

Ráadásul, ha a hajó lány az hülyeség, akkor mit szóljunk a Millenium Falconba szerelt feminista robotnőhöz? Ami pedig kánon. Legalább jó robotnő lett volna, nem egy két lábon sétáló kenyérpirító. Lando előző szerelme meg gondolom egy hegesztő trafó lehetett...már ha ilyen igényesen választ nőket:) Mondjuk ez nem teljesen kánon, talán csak a feminista kenyérpirító hiszi azt, hogy Lando szerelmes belé...

2020. márc. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
7: A filmek között tudod eltelik egy kis idő, ami alatt lehet embereket szerezni
2020. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!