Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet ez? Gyémánt...

Melyik film lehet ez? Gyémánt (vagy gyöngy) rablás, a végén meg valami stadionban/arénában végharc, több mint két szemben álló féllel?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég láttam, de nem jut eszembe a címe.

Ezeket tudom még a fent leírtakon kívül elmondani:

-vígjáték vagy akció film volt

- volt benne egy hosszú hajú afro amerikai fegyverkereskedő akihez bementek a film közepe körül és eleinte nem szívesen fogadta a betérő főszereplőket a búvóhelyén (szórakozóhely volt), de az egyik főszereplőt régen ismerte és végül adott fegyvert nekik. Rémlik, hogy azt mondta végül: "mi kéne"? És a film végén egy arénában voltak, ahol végül a fent említett fegyver kereskedő egy nagy darab fickóval megjelent váratlanul és bekapcsolódtak a harcba. Végül aki megkaparintotta a végén a gyémántot (vagy gyöngyöt) az kiszórta az arénában és sokan elkezdték összeszedni?


Köszönöm a segítséget!



2020. febr. 25. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez a Pénz beszél c.film Charlie Sheen és Chris Tucker szereplésével
2020. febr. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És tééényleg. Köszönöm!
2020. febr. 26. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!