Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Palpatine vajon volt e már...

Palpatine vajon volt e már szerelmes, egyáltalán tud e az lenni?

Figyelt kérdés
Fiatalkorában még nem volt gonosz, ráadásul a szerelem biokémiai folyamat, nem tudom mennyire lehet szabályozni(bár én 24 éves vagyok, és sohasem voltam szerelmes), és arra is kíváncsi vagyok, hogy mit kezdene az érzéssel, esetleg elmenne az ereje?

2020. márc. 1. 08:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De, fiatalkorában is gonosz volt. Nincs róla tudomásunk hogy volt-e valaha igazából szerelmes, viszont az kiderült az utóbbi hónapokban hogy gyereke volt, azaz minimum egy ágyasa/partnere/barátnője kellett hogy legyen. Hogy szerette-e az jó kérdés, szerintem inkább csak eszköz volt számára.
2020. márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam, hogy a "gyerekét" az Erőből kreálta, úgy mint Snokeot, bá erről sem tudunk szinte semmit

De szerintem, ha Palp. szerelmes, az rá nézve veszély, mert állitólag ilyenkor az ember elgyengül, mindent "rózsaszínben" lát stb, ő meg a gyűlöletből nyeri az erejét, de lehet ettől legyengülne😂

De ő az egyik legnagyobb Sith nagyúr, az is lehet hogy képes ez ellen "védekezni"

2020. márc. 1. 14:59
 3/11 anonim ***** válasza:
7%

A szerelem/szeretet is a sötét oldalra vezet,ezt ugye yoda maister mondta.


Palpi csáazárnak volt gyereke a legendákban is,egy háromszemű mutáns aki a birodalom fegyvereit tervezte majd összejött egy jedi gyógyítóval aki őt kezelt.


Volt unokája is,aki luke mester tanítványa lett,nem mellesleg a jedik egyik legnagyobbika.


Itt a full ep9 story,innen másolta a nagyon eredeti és becsületes dizni: [link]

2020. márc. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3: Ne "dizni"-t tessék szidni, Abrams csinálta ezt a filmet, nem a Disney.


Amúgy mint kiderült a napokban, a "fia" az valójában a klónja volt neki, szóval nem volt Palpatine-nak kapcsolata nővel jelen tudásunk szerint.

2020. márc. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"A fia is klón volt„


Vicces,megyek dizni könyveket égetni aztán felakasztom magam.😞

2020. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg Darth Plagueistől tanult meg életet teremteni. Így lehetett gyereke, nem hinném, hogy közösült volna.


Üdv:Ashbdbd

2020. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5: Neked minden szar? Szar életed lehet
2020. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A tied sem lehet jobb diznifan lv.2000000000.
2020. márc. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

XDDD

Oltogatjátok egymást rendesen, de a kérdésre nem válaszoltok😂😂

2020. márc. 7. 08:10
 10/11 anonim ***** válasza:

3. Válasz az tökéletesen lefedi a kérdést.


Csak a kö..ögök lepontoztak.

2020. márc. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!