Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A kívülálló c. hbo sorozat?

A kívülálló c. hbo sorozat?

Figyelt kérdés

ez egy minisorozat? nem lesz több évadja?


azért kérdezem, mert megnéznem, de nem szeretek olyat nézni aminek még jonnek ki evadjai



2020. márc. 6. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Az honnan tudod, mikor elkezdesz egy sorozatot, hogy lesz-e több évadja? Azt senki sem tudja.


Amúgy remélem elmúltál 18 éves, mert ez a sorozat 18 éven felülieknek készült!

2020. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok, hát onnan hogy bejelentik, nem mindig ugy választok sorozatot h 2020ban kijön es akkor egybol megnézem mert akkor valóban nem tudom


de pl.ott volt a trónok harca vagy a the 100 vagy vikingek annak lehetett tudni h lesz, mert bejelentették vagy olvastam róla h nincs befejezve az előző évad szoval innen, hogy nem feltetlen azokat nezem amik az adott evben kijönnek 😅

errol azt olvastam h minisorozat..

2020. márc. 6. 11:06
 3/6 A kérdező kommentje:

es imdbn is általában felvan tuntetve hogy pl. 2016-2018 akkor annak mar nyilván nem lesz tobb mert be van fejezve, ha azt latod h 2016- akkor meg nincs


vagy te mindig a friss sorozatokat nezed?

2020. márc. 6. 11:07
 4/6 A kérdező kommentje:

de ha jobban tetszik, akkor ugy mondanám h azokat szeretem amik mar bevannak fejezve normalisan,nem csak nem lesz tobb evad mert az lehet azert is mert elkaszaltak es ugy sok cselekmeny szal nyitott maradt

szoval a befejezetteket szeretem, aminek a vege is bevan rendesen

2020. márc. 6. 11:12
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

"The Outsider is an American horror crime drama miniseries "


Minisorozat, nem szokott több évaduk lenni. A 48%-os itt a helyi troll aki csak hőbörögni tud, nem kell vele foglalkozni. Nincs olyan válasza, ami ne kötne bele valakibe vagy valamibe.

2020. márc. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi:) wikin pont elfelejtettem nézni xd

olvastam regebben h minisorozat, csak bezavart h az imdb nem írja, pedig mas minisorozatoknal kijelzi h az :)

2020. márc. 6. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!