Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Latin/Török sorozatok miért...

A Latin/Török sorozatok miért nem olyan népszerűek, mint az Amerikaiak?

Figyelt kérdés
A tv többnyire ezeket Latin és Török szappanoperákat nyomja ez azért lenne mert mondjuk népszerűek mint mondjuk a Vaják,Stranger Things,The Walking Dead,Breaking Bad. Trónok Harca stb . Vagy ezeket éri meg nekik ?

2020. márc. 7. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Más a célközönségük. A szappanoperákat nap közben adják amikor egyrészt alig néznek az emberek tévét, másrészt pont azok nézik akik a célcsoportjai ezeknek: főleg a nyugdíjasok. A generációs különbség miatt eleve más műfajt kedvelnek, mások a kulturális szokásaik, másak az igények. Pont ezért mennek a hülyítős ezós, teleshop és egyéb szarokat rád tukmálós műsorok reggeltől délutánig, míg a 18-49-es korcsoport dolgozik és iskolában van.


Másrészt nem fog leadni a tévé egy csúcsnézettségű sorozatot sem holtidőben, mikor a drágán megvett licenceket a főműsoridő reklámsávjának bevétele kellene, hogy kompenzálja, plusz akkor látják a legtöbben.

2020. márc. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok és a török sorozatok a kedvenceim
2020. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak olyan népszerűek, bár én mondjuk se latin-amerikai, se török sorozatot nem nézek, mert egyik sem érdekel. Amerikaiból is keveset nézek. Inkább japán, taiwani, kínai és dél-koreai sorozatokat nézek.
2020. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagyis animéket?
2020. jún. 14. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Animéket is nézek, de Japánban és más ázsiai országokban vannak élőszereplős sorozatok is, amiket doramáknak hívnak. A kettő nem ugyanaz. Én voltam a 3-mas.


Itt a blogom, ezen főleg távol-keleti ÉLŐSZEREPLŐS sorozatokat és filmeket mutatok be. De vannak rajta természetesen mangák és animék is.


[link]


A rovatokat bal oldalt lent találod. Jó szórakozást! :)

2020. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

mert az állam nem költ annyit filmgyártásra,

kisebb az ország-kevesebb ember-kevesebb jó színész

2020. jún. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Latin meg töröknél majdnem mindig ilyen romantikus szálon fut az egész, várható nyálas, vagy durva kimentetelekkel, legalábbis amikbe belefutottam, én ezeket európai vagy amerikai filmekben se szeretem, max ha skandináv mert azok eléggé elszálltak tudnak lenni.
2020. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!