Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » "old" anime fanok, Yu-Yu...

"old" anime fanok, Yu-Yu Hakusho téma : az utolsó részeknél, amikor Yusuke harcol Yomival, akkor az arany energia amit a testéből kienged, az a Seikoki, amit Shinobu is használt?

Figyelt kérdés
2020. márc. 9. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó kérdés... A jelenet maga anime original azaz mangában nem volt benne, de szerintem nem a Shinobu által használt teknika volt, (Amit koenma meg is jegyez a harc közben) hanem valami ahhoz hasonlító energia, ami ugyancsak kiesik a spirituális és démoni energia tartományányokból.
2020. márc. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A külföldi oldalak szent tiszta érzésekből fakadó energiának írják le a Seikokit.

Shinobu a 7 személyiségével 7 tiszta érzelmet testesített meg, ezáltal birtokolta.

Teóriák szerint Yusuke lelke megtisztult, amikor összegezte az életét és hogy mindig csak a harc éltette, de nem maga miatt, hanem a szerettei miatt harcolt, így a Seikoki formát öltött, itt dobálóztak azzal, hogy a kifeszített ember formájával volt, míg Koenma tagadta csak, hiszen fizikai formát , mint Shinobunál nem öltött.

2020. márc. 9. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ez mind igaz akkor mélyebb gondolatmenetű ez az anime mint azt gondoltam volna. Szerintem közelebb állhatsz ezzel az elmélettel az igazsághoz, mint amit én gondoltam, de biztos választ a mangaka se tudna mondani szerintem. :)
2020. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!