Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hajós horror film címe?

Hajós horror film címe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régen sokat adták a tv-ben, de nem tudom pontosan mi okozta a luxus óceánjáró utasainak a halálát. Csak annyi maradt meg, hogy volt benne egy nő, talán piros ruhában, göndör barna hajjal. Valami történt vele és amikor az egyik szereplő benyitott a kabinba, ott feküdt a nő, véres vízben egy rakás csontvázzal együtt. Ez a jelenet elég ismert volt, a tv müsorban is ez a kép volt mindig ha reklámozták a filmet. Azt hiszem a nő orrából folyott a vér és a feje körül koponyák voltak felhalmozódva.Esetleg valakinek ismerős?



2020. márc. 12. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Halálhajó volt? Talán 2002-ből.
2020. márc. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem Halálhajó, Szellemhajó (mindig keverem). Lényeg, erre gondoltam: [link]
2020. márc. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megtaláltam! Köszönöm szépen a segitséget :) Nem a Szellemhajó mert azt ismerem, de rákerestem arra a halálhajóra is mert évszám szerint belefért volna és rájöttem, hogy a halálhajó címe Evenet Horizont, de létezik Halálhajó 2- rettegés a vizen aminek az eredeti címe The Triangle 2001 és semmi köze az Event horizonthoz :D De persze magyarul a cím alapján összefüggésbe hozták. Szóval a jelenet amit kerestem a The Triangle-ben van.
2020. márc. 13. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!