Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti hogyan raknátok sorrendbe...

Simon Petrikov kérdése:

Ti hogyan raknátok sorrendbe a King Kong filmeket egy "tier list"-en?

Figyelt kérdés
Én így: [link]

2020. márc. 14. 12:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja igen, elfelejtettem írni, hogy egy betűn belül nem tettem konkrét sorrendet.
2020. márc. 14. 12:27
 2/12 anonim ***** válasza:

Én csak a 2005-ös és 2017-es Kongot láttam.

Előbbi az egyik kedvenc filmem.

Utóbbit is szerettem, de inkább csak a látvány miatt.

2020. márc. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én csak a 2005-ös filmet és a Jessica Lange változatot láttam.

Nálam a 2005-ös filmet nem lehet überelni, az a kedvenc szörnyes filmem.

2020. márc. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Meg kellene néznetek az 1933-ast. Körülbelül ugyan olyan jó, mint a 2005-ös. Általában a 2005-ösnél kicsit jobbnak (leggyakoribb vélemény), kb. ugyan olyan jónak (közepsen népszerű vélemény, az én véleményem is), vagy kicsit rosszabbnak szokták gondolni (legritkább vélemény).
2020. márc. 14. 15:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Ok, akkor majd megnézem.
2020. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Az 1933-as film a mai technológiát tekintve, nézhetetlen. Ne áltassuk magunkat, az a King Kong, vagyis az eredeti akkoriban volt nagy szám.
2020. márc. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#7:


Az effektek nyilván ma már nem számítanak jónak (ezért kell úgy nézni, hogy megpróbálod elhelyezni magad 1933-ban), viszont a történet ma is kb. ugyan az, mint a 2005-ös filmé.

2020. márc. 27. 09:28
 8/12 anonim ***** válasza:
Előbb king, aztán kong.
2020. márc. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%

Le lehet pontozni, de kíváncsi lennék, hogy hányan ülnek le otthon és nézik meg azt a filmet úgy, hogy élvezik is.

Nem sértegetni akarok ezzel senkit, biztos van ilyen is. De nagyon elenyésző. Nem véletlen az sem, hogy feldolgozták.

Ahogy ma visszatekintve arra, hogy infrán küldtünk át dolgokat telefonon, meg 3gp-ben vettünk fel videókat, nosztalgikus, de borzalmas volt, pedig akkor még élveztük és azt hittük jó. Sőt, jó is volt, de nem most. Persze lehet értékelni a King kongot filmművészeti szemszögből, lehet értékelni azt, hogy kitalálták a karaktert és írtak köré egy jó sztorit, de nem gondolnám, hogy túl sokan néznék újra és újra meg azt a filmet, míg a 2005-ös King Kongot igen.

Úgyhogy értékelni lehet, mert anélkül az újak sem lennének, de ettől függetlenül nem jobb, mint a 2005-ös, de még csak nem is ugyanolyan jó. Aztán lepontozhatjátok ezt a válaszomat is, nem lesz rosszabb napom tőle, de mielőtt ezt megteszed, gondold át, tényleg jó szájízzel nézed végig azt a filmet?! Ha igen, oké. Én elfogadom, de ez jócskán a kisebbik fele az embereknek.

2020. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

9. És ennek a vergődésednek mi köze a kérdéshez?

Aki szereti, az nyilván élvezi. Teljesen mindegy, hogy hány ember ez.

Az érvelésed másik felének pedig értelme sincs. Ha elfogadod, hogy van, aki szereti, akkor mi a fenéről beszélsz? Vagy mi értelme annak, amit irkálsz?

Nem a mai technológia miatt lesz jó egy film. Hiába van benne jó cgi, ha a történet szart sem ér. Inkább az a szánalmas, hogy a mai technika mellett annyi nézhetetlen film születik.

2020. márc. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!